2737
2739

دوساله عقدیم بخاطر اختلافاتمون و دعوا سر عروسی گرفتن نتونستیم بریم سرخونه زندگیمون و رابطه عمیقی نداشتیم باهم

من خیلی وقته میخواستم بینیمو عمل کنم خودشم میدونست الان که دیگه دکتر خوبی هم پیدا کردم وکم کم که میخوایم عروسی بگیریم ازش خواستم بذاره عمل کنم

ولی با اینکه پول داره دستش نمیذاره اولا میگف برو از بابات بگیر باسه بکن الان که فهمیده قرار نیست از بابام بگیرم الکی میگه نه نمیخوام کلا اجازه نمیدم

خیلی ناراحتم از دستش اخرش برگشت بهم گفت تو میخوای فقط ازم پول بکنی قصد زندگی نداری وگرنه که بکارتتو تا الان حفظ نکرده بودی... و من واقعا اون لحظه از چشمم افتاد 

واقعا با اینکه پول داشت ولی حسرتمو به دل گذاشت اونهمه گریه کردم نزاشت عمل کنم  خیلی وقته آرزومه 

الانم قهرم باهاش نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگ ۲ساله بااین ادم ادامه میدی ماچی بگیم شاید خودت بهتر بدونی

امیدوارم ازدواج کردی نگه ب بابات بگو گوشت و مرغ بخره بیاره

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2728

چه حرف زشتی زده

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

واقعا میخوای باهاش بمونی ؟ 

یعنی چی بکارتت حفظ نمی‌کردی ؟ حالا فردا باهاش بودی می‌گفت خراب بودی باهام رابطه برقرار کردی .  مرتیکه 😐

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2738

بگو خودت خواهر و مادر نداری این حرفارو به من میزنی دوست داری یکی به خواهر خودت از این حرفا بزنه 

تو چجور آدمی هستی 

چقدر بی شرمی 

اگه مشکل اخلاقی داره و از الان نشون داده همین الان به فکر باش نه فردا با چند تا بچه بیوه بشی خدا نکرده

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
2706