2737
2734

واقعا دیونه شدم همش دازم فک میکنم اینو به م اونو بخ م خونم شیک بشه لباس اینو سفارش بدم اونو بخرم تیپم شیک باشه البته تیپم همیشه شیکه ها ولی نه اینکه پولدار باشما ولی هرچیخودم دارمو خرج اینا میکنم اصلا دیونع شدم چند روزه نمیدونید فقط می پرسم قیمتارو و تو ذهنم تجسم میکنم اصلا مریض شدم به خدا یه جوری شدم مدام فکرم شده اینا😐😐😐

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وسواس فکری داری کمالگرایی میاره

الان یه مدتع این مدلی شدم دارم.د یونه میشم 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
منم همینجوری شدم خیلی دارم اذیت میشم دلم میخواد بمیرم😭

منم😐

همش فک میکنم خونم شیک نیس یا لباسم تکمیل نیس اصلا نمیدونم چه مرضیه 

خودتوسرگرم کن ازبیکاری اینجوری شدی فکرتوازادکن

میذپنی همش برااینه که دوس ندارم از کسی پایین ار باشم

میذپنی همش برااینه که دوس ندارم از کسی پایین ار باشم

هرکس یجوریه دیگ خودتومقایسه نکن بابقیه،حواستوپرت کن فیلم ببین سرگرم شو

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2738
الان یه مدتع این مدلی شدم دارم.د یونه میشم 

منم اینجوری شدم بنظرم یه ۵تومن هزینه کن چیزای شیک و گوگولی بخر تا روحیت عوض شده خونه هم شیک بشه من اینکارو کردم حالم بهتر شد

منم همینم

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی