2733
2734

نمی‌دونم اصلا مشکلم چیه و از کجا شروع شده ولی خیلی حالم بده دلم میخواد برم پیش مشاور ولی نه میدونم در مورد چی باهاش حرف بزنم نه اعتماد بنفس حرف زدن دارم خسته شدم از دست خودم 

میشه برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستین منم براتون میفرستم 

درمان افسردگی فقط نزدیکی به خداس 💜🤍

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمان افسردگی فقط نزدیکی به خداس 💜🤍

اصلا انگار اعتقاد مو از دست دادم انقد دعا کردم و نتیجه نداد 😭

2731
اصلا انگار اعتقاد مو از دست دادم انقد دعا کردم و نتیجه نداد 😭

دوری از خدا یعنی نا امیدی و ناامید شدن یعنی افسردگی 

برای حاجت یا خواسته که نباید خدا رو پرستید از روی عشق باهاش رازونیاز کن ان شاءالله عاقبت بخیر باشی 💙

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
2740
احتمالا یا از شغلت  یا از رشته تحصیلیت  یا از مادر و پدر و زندگی کمونیت ناراضی و یااااا ...

از هیچکدوم 😭 شغل که خانه دارم تحصیلات هم دیپلم یه آدم به درد نخورم من 

معمولا وقتی عذاب وجدان داری برای چیزی حالا تلاش نکردن برای آینده  یا هر چیزی این حس سراغت میا ...

خیلی حالم بده دقیقا اینم هست چقدر خوب میفهمید منو

2706