2733
2739
عنوان

دوستم توی دانشگاه خیلی خوشگله 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا موافقم ،اصلا زیبایی تضمین کننده خوشبختی نیست ،منم خیلی دیدم اصلا زیبا نبودن ولی چه ازدواج های ...

خود من،خواهرم از زیبایی واندام هیچی کم نداشت.تو خیابون چشم زن ومرد بهش بود.ولی گند زد تو زندگیش

قدت اون چنده ،قد تو چنده  ولی تو خوشتیپ تر باید باشی پس

من 170

اون 162 اینا حدس میزنم

اره خدایی من ب تیپ و استایلم خیلی اهمیت میدم خیلی حساسم روی استایل 

ولی مثل اینکه پسرا ظاهر براشون مهمه فقط

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
از چه نظر مثلا میگید رو عقل کار کن؟ یگم بازش کنید😅

چشما رو باز کنید رو کیس های خوب سرمایه گذاری کنید 

دخترای خوشگل معمولا گول قد و قیافه پسرا رو میخورن آخرم یه بچه ننه ی لاشی گیرشون میاد 

دخترای معمولی ،با عقل انتخاب میکنن با پسرای باشخصیت و با زیبایی کم یا متوسط ازدواج میکنن و خوشبخت میشن 

پسری هم که دنبال خوشگلی آنچنانی نیست هن قابل اعتماد تره هم معلومه اولویتاش اخلاق و شخصیته

2740
من 170 اون 162 اینا حدس میزنم اره خدایی من ب تیپ و استایلم خیلی اهمیت میدم خیلی حساسم روی استایل&n ...

آخه اکثرا خودشونم کوتاهن ،میخوان بهشون بخوره 😁 سلایقم متفاوته ،اتفاقا قد بلندا هم خیلی طرفدار دارن

آخه اکثرا خودشونم کوتاهن ،میخوان بهشون بخوره 😁 سلایقم متفاوته ،اتفاقا قد بلندا هم خیلی طرفدار دارن

یکم راهکار بده منم ب چشم بیام😂

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
خود من،خواهرم از زیبایی واندام هیچی کم نداشت.تو خیابون چشم زن ومرد بهش بود.ولی گند زد تو زندگیش

خیلیا اینجوری میشن ،من دوستای دوره راهنمایی و دبیرستانم بودن چقدررر خوشگل بودن ،پسرای بدردنخور مخشونو زدن ،ازدواجم کردن ولی بعدش نه اخلاق دارن نه رفتار نه گذاشتن دوستام درسی بخونن ،باز ماهایی که معمولی بودیم رفتیم دانشگاه شوهرامون یه سر و گردن بهترن ،خوشگلا چون تو چشمن تور هم براشون زیاد پهن میشه

2706