2733
2739

صبح ساعت 9 پاشدم قشنگ یه صبحونه مشتی خوردم رفتم گلخونه گل قشنگ بود که اصلا نمیدونستم کدوم انتخااب کنم

نهار که دیگ میل نداشتم بجاش رفتم حموم به روتین پوستیم رسیدم قشنگ تو حموم اب بازی کردم 😂به یااد بچگیم شامپو هارو قاطی کردم معجون جاودانه بسازم. بعدشم نصف درسای که باید میخوندم خوندم و تقریبا تموم شد

بعد حموم همه اهنگا سام بیگ دان کردم قشنگ با اسکل بازی قر تو کمر اتاقم مرتب کردم هرچی قدیمی بود ریختم رفت وسیله که تازه گرفته بودم تاحالا ازشون استفاده نکرده بودم تو کارتون بودن دراوردم گل که گرفتم زدم تو گلدون الانم فق باید جاروبرقی بکشم یکم استراحت کنم چای بخورم بعد 

حس خیلی عالی داره قشنگ حس میکنم تازه دارم زندگی میفهمم ❤️🌺گفتم این حس قشنگ بهتون بگم 

به به

چقدر عالی

امیدوارم همیشه همینطور خوش باشی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه جورایی برام روز قشنگی بود.. از صبح با ذوق از خواب بیدار شدم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740

آخیی 

با خوندنش هم روحم تازه شد 

من هم هر چی صبحش ریلکسیشن کرده بودم و کلی برای خودم وقت گذاشته بودم و انرژیم ۱۰۰ بود 

همه رو بعد از ظهر پسرم با پیاده روی روی اعصاب زد پودر کرد 

الان مغزم ترکیده 

دلم میخواد برم پایکوه داااااددددد بزنم جیغ بزنم تا حنجره م پاره شه 

😭😭😭

پشم تنت چه نرمه    دیشدارادان    
منم تو عید خیلی خوب روتین هامو انجام دادم و خیلیم اتاق مو مرتب نگه داشتم واقعا نظم و تمیزی به آدم ان ...

من وقتی مشغلهم کم باشه واقعا روتین خوبی دارم ولی سرم شلوغ باشه

نامرتب میشه برنام

2706