2737
2739
عنوان

استرس

155 بازدید | 18 پست

بچه ها من خیلی استرسی ام دست ام میلرزه اسهال می شم روده هام صدا میده خودمو گم میکنم 

کسی هست مثل من باشه ؟

دکتر یا مشاوره خوبه یا اینکه آدم خودش خود درمانی کنه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول جسمی بدنتو چک کن ازمایش خون و اینا بده ما تازگی با یکی راجب وسواس و استرسم حرف زدم اول بهم‌اینارو گفت کم خونی داشتم یکم البته اون خیلی چیزای دیگم گفت چک کن ک خداروشکر مشکلی نبود یه سری چیزای سنتی هم بهم گفت الانم داره باهام روان درمانی کار میکنه 

خیلی بهترم ولی امروز نمیدونم چرا‌ اوکی نیستم 

در کل خیلی چیزا هستن ک باعث میشه

بهترین کاری ک‌میشه کرد با مشاور درست حرف بزنی ک درکت کنه 

از بس استرس فشار عصبی دارم م که حتی ریه هام درگیر میشه تنگی نفس  شروع به عفونت معده ک ...

وای دوست منم خیلی استرس داشت البته یه بعد یه مشکل حالا ازمایش داده همش فاکتورهای سرطان رو دورازجون نشون میده درصورتی ک سرطان نداره ولی دکترش میشه اوضاع بدنت داغونه

از بس استرس فشار عصبی دارم م که حتی ریه هام درگیر میشه تنگی نفس  شروع به عفونت معده ک ...

وای هیلی بده مخصوصا استرس بلند مدت  بدن آدمو داغون میکنه سیستم اینمی رو ضعیف میکنه و پشت سرش مریضی میاره 

زیاد اهل چای و قهوه نیستم ولی امتحان میکنم ببینم روم اثر داره

2740
وای دوست منم خیلی استرس داشت البته یه بعد یه مشکل حالا ازمایش داده همش فاکتورهای سرطان رو دورازجون ن ...

خلاصه هرکار میکنی جلوی عصبانی شدن رو بگیر  راه درستش .اصولی 

که 99درصد مریضی ها از همین عصبانیته 

دلخوری ناراحتی ....  

اول جسمی بدنتو چک کن ازمایش خون و اینا بده ما تازگی با یکی راجب وسواس و استرسم حرف زدم اول بهم‌اینار ...

جسمی مشکل دارم ولی یک نکنم باعث استرس بشه منم خیلی وسواس فکری دارم دیوونم کرده 

توی جمع هم استرسم باعث میشه سوتی بدم 

جسمی مشکل دارم ولی یک نکنم باعث استرس بشه منم خیلی وسواس فکری دارم دیوونم کرده  توی جمع هم است ...

من داغونم همه بهم میکن تو هپروتی اصلا یه اوضاع زشتی الان با دکتری ک صحبت میکنم بهم گفته اصلا تویه دوره ی یک‌ماهه بهتر  نشدی باید دارو درمانی رو شروع کنی داروهم میگن چاق میکنه منم همینجوریش چاقم😭

خلاصه هرکار میکنی جلوی عصبانی شدن رو بگیر  راه درستش .اصولی  که 99درصد مریضی ها از همی ...

آره آدم بزنه به بیخیالی خیلی خوب میشه من زودرنجم و مغرور و بدبین خودمم نمیتونم کسی بهم چیزی گفت جواب بدم می‌ریزم تو خودم داغون میشم

من داغونم همه بهم میکن تو هپروتی اصلا یه اوضاع زشتی الان با دکتری ک صحبت میکنم بهم گفته اصلا تو ...

منم گیج میزنم در حالی که همش بخاطر استرسه میگم خدایا الان بقیه میگن این چرا اینجوری گیجه

من تا حالا تو محیط کاری نبودم خیلی خیلی خیلی استرس داشتم و در حالت کلی هم اضطراب اجتماعی دارم

سرکار خییییییییلی مایه خنده همکارا میشم و میام خونه کلی گریه میکنم

خیلی سوتی میدم سریع یادم میره حواسم پرت میشه نمیدونم چه غلطی کنم

حس میکنم جدی جدی خنگم

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
من تا حالا تو محیط کاری نبودم خیلی خیلی خیلی استرس داشتم و در حالت کلی هم اضطراب اجتماعی دارم سرکار ...

آخ  فک میکنم واقعا خنگ بودم و تاحالا پی نبرده بودم 

منم تو محیط اداری و پیش فامیلا معذب میشینم هی دست و پامو حرکت میدم

2706