2737
2734

خوشم نمیاد با دوستاش زیاد بیرون بره... حداقل ماهی دو سه بار میرن استخر ..هر چند ماه میرن جنگل هستن شب میرن تا صبح ... ما تازه یکساله عقدیم...تو این یکسال سر ایم موضوع خیلی دعوا کردیم...من خودم زیاد اهل بیرون رفتن با دوستا نیستم ...امروز زنگ زد بهم گفت فردا میای گفتم آره...گفت  باشه پس من میخواستم با رفیقام برم بیرون ولی نمیرم بیا...منم گفتم من نمیام تو برو... خودمم برنامه ریختم با رفیقم برم بیرون ... گفتم از این به بعد هربار تو رفتی منم میرم ... گفت داری لج و لجبازی میکنی ایندفعه بدتر میشه ... گفتم بشه ... قطع کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم منم مشکل تو رو دقیقا تو دوران عقد داشتم 

البته هنوزم دارم کمی و بیش 

مشکل ما سر اینکه چقد و با کی میره بیرون نیست ، مشکل دقیقا الویت بندیه 

البته اینم بگم که عروسی که کنید خیلی بهتر میشه شرایط 

منم دوران عقد مثل تو خیلی حساس بودم هر دفعه هم موضوع پبش می اومد گریم می‌گرفت 😂 درست نمیتونستم حرب بزنم باهاش 

ولی به مرور خیلی بهتر شدم خودمو مشغول میکنم با خانواده وقت میگذرونم وقتایی که نیست 

از وقتی هن بی توجه شدم کمتر میره بیرون 

با من بیشتر وقت میگذرونه یا سعی میکنه زود بیاد

تو هم بی توجه باش یکم  

عزیزم منم مشکل تو رو دقیقا تو دوران عقد داشتم  البته هنوزم دارم کمی و بیش  مشکل ما سر ای ...

مرسی عزیزم...آره دقیقا منم چند بار گریه کردم...همسرم هم عصبانی بشه یکسره داد میکشه

2740