2737
2734
عنوان

از مژده لواسانی بیشتر خوشت میاد یا مژده خنجری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از علیخانی چرا خوشت میاد ؟ 

خیلی اجرای قوی ای داره واقعا تو یه لول دیگس

برنامه هاشم خودش میسازه یکی از یکی بهتر

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2731

ندا ملکی

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740
آره امروزمهمان یک برنامه بود دیدمش،فقط صداش همونه😅

اسم‌برنامه چی بود دان‌کنم بببنم

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

فاطمه عباسی

رادیو آوا و جوان قبلا اجرا داشت صداش خیلی دلنشین بود‌

فاطمه صداقتی هم چون پرانرژی بود ازش خوشم میومد

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
حمید محمدی ن اینکه ظاهرش مد نظر باشه ک باز بد نیستن اما صداشون خوبه متین و مودب و با ارامش هستن

ارههه ایشون خیلی خوبن

تو کست باکس چنل شمعدونی دارن با صدای خودشون. خیلی قشنگه. دیدی تا حالا؟ 

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
ارههه ایشون خیلی خوبن تو کست باکس چنل شمعدونی دارن با صدای خودشون. خیلی قشنگه. دیدی تا حالا؟ 

نه ولی حتما مث همیشه عالین

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2706