2737
2739
عنوان

میخوام باردار بشم ولی...

262 بازدید | 41 پست

بچه ها من میخوام اقدام کنم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم دکتر نمیرم پریودام  پیش میاد ۳ ماه هم نمیشم  الان از کجا شروع کنم برم دکتر بگم چی کلا راهنمایی کنین سنمم ۲۷ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب پریود نمیشی ۳ ماه تنبلی تخمدانه به احتمال زیاد برو دکتر.

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2740

ای کاش منم موقع شروع اقدام میرفتم دکتر! از آذر ماه پارسال اقدامو شروع کردم،تمام سیستم بدنم به هم ریخته! اصلا نمیدونم چی به چیه،فقطم یبار توی دی ماه پریود شدم و تا الان دیگه خبری از پریودی نیست

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
اگه تا یک سال جلوگیری نداشتی و حامله نشدی بعد باید بری دکتر

۵ سال ازدواج کردم جلوگیری نردم پس به نظرت اقدام کنم اگه باردار نشدم برم دکتر؟میترسم چون پریودام نا منظم بچه  مشکل دار بشه

آزمایش پیش از بارداری مشخص میکنه مشکلی دارم ؟اگه مشکلی باشه باید درمان بشم بعد اقدام کنم؟

بله منم دقیقا یک هفته پیش رفتم با مشکل تاخیر پریودی برای اولین بار دوماه نشده بودم و ازمایشات پیش از بارداری ازمایش و سونو دادم گفتن تنبلی داری والان تحت درمانم

2706