2733
2734

سرسری دوره رو دیدم و باید شروع کنم به تولید محتوا و راه اندازی پیج و پست درست کردن گیر کردم نمیدونم چه جوری کلیپ درس کنم؟ چطور شروع کنم؟ تنبلی شدید گرفتم برای، شروع کار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تنبلی نیست.اهمال کاریه احتمالا می‌ترسی که خوب درنیاد باید فقط شروع کنی. اصلا به نتیجه فکر نکن. فقط ...

اره میترسم کلا هر کاری که بخوام بکنم میترسم بعدش که راه میافتم خیلی خوبم البته اونجام انقد به خودم سخت میگیرم تا خسته شم و کلا کار ول کنم بار اولم نیست☹️☹️☹️

ولی مهمترین چیزی که کمک میکنه اینه که شروع کنی. چون شروع خیلی سخته‌. با خودت بگو امروز یه قدم خیلی کوچیک برمیدارم. به قول معروف میگن زخمیش کن. وقتی شروع میکنی اضطرابت میره بالا ولی باید باهاش مواجه بشی. یه قدم کوچیک که برداشتی قدمهای بعدی راحت تر میشه

ولی کلا کمال‌گرایی یه چیزیه که باید بهش آگاه باشی و هر روز باهاش بجنگی. به این راحتی دست از سرت برنمیداره

یه راه دیگه اینه که بشینی ترسهاتو بنویسی

مثلا الان از چی می‌ترسی

محتوا بد از آب دربیاد

بقیه مسخره ات کنن

فکر کنن چیزی بارت نیست

نتونی خدماتتو معرفی کنی و هیچی مشتری نیاد

اینا رو بشین قشنگ بنویس متوجه میشی که خیلی هاش الکیه. مثلا می‌ترسی مشتری نیاد درحالی که اگه این کاررو هم انجام ندی بازم مشتری نمیاد 

2706