2737
2734

واقعا نمیتونم،قرار بود بریم مشهد همین 29فروردین که گذشت دلم خیلی خوش بود گفتم میرم یکم اروم میشم پیش امام رضا،شوهر خالم بانکیه یهو بهش هتل بانک افتاده بود برا منو همسرمو مامان و بابامم جا گرفت البته همسرم زیاد راه دستش نبود ولی گفت خب حالا طلبیده میریم(میگفت خودمون تو اردیبهشت بریم برا همین را دستش نبود)خلاصه خونه داییم رفتیم همین 16,17فروردین شام دعوت بودیم!اول که کلی متلک مینداخت که پولتون از پارو بالا میره دارید با هواپیما میرید!خب وضع ما خوبه بد نیست هی همسر من هیچی نگفت!اخر سر من لجم گرفت گفتم دایی جان هزینه ها نصف نصف شده پولمون از پارو بالا نمیره (گفتم چشم نزنه)یهو غاطی کرد که خب به من چه چشماش سرخ شده بود انقدر سر من داد زد!همسرمم هاج و واج مونده بود بابامم ناراحت شد حتی مامانم!انقدر همسرم ناراحت شد که گفت پاشو بریم اومدیم تو ماشین انقدر گریه کردم اومد به شوهر خالم پیام داد ممنون ازتون ولی اتاق مارو از رزروی خارج کنید قسمت نیست!دلم خیلی گرفت هم برا سفر هم برا دادی که شنیدم از حسادتش!بعد پسر خالم با زنش دارن الان میرن شیراز براش بلیط هواپیما گرفت (بیست تومن شد تور بود)داییم چون اشنا داشت! خونه خالمم بودیم بهشون میگفت یه کاشانم برید خیلی قشنگه🙂بعد من که میدونه چقدر دلم گرفته اون حرفارو زد خونه خودش حرمتم نگه نداشت سرم دادم زد!خیلی ناراحتم ازش هیچ جوره نمیتونم دلمو راضی کنم ازش بدم اومده!!همیشه به زندگیم حسادت داشتن همیشه دوست داشتن ناراحت باشم!!!برا پسر خالم همه چی خوبه من جیزم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه پرروئه ب داییت چه مربوطه

نمیدونم!کلا همیشه به خانواده ما همشون حسادت داشتن ما خونمون شمال تهران بود همیشه حسادت میکردن بابای من خیلی پول‌ار بود حسادت میکردن لاکچری ترین سفرارو میرفتیم حسادت میکردن

انقدر گفتن که نمیدونی یه مدت به چه فلاکتی رسیدیم

استوری میذاشتی یا پیام میدادی حرمت خودتونو ه می‌داشتین بهتر بود حسودی و چشم تنگی هم حدی داره

مامانم فردا به مامان بزرگم پیغاماشو داد خیلی ازش بدم اومده بعد به خدا همیشه من انقدر بهش احترام میذاشتم بوسش میکردم اصلا نمیخوام دیگه نگاش کنم ابرومو جلو جمع و شوهرم که تازه اونده تو جمع ما برد شوهرم گفت من خیلی وقته علی اقارو شناختم شخصیتش همینه دیگه!یعنی بی شخصیته

2738
مامانم فردا به مامان بزرگم پیغاماشو داد خیلی ازش بدم اومده بعد به خدا همیشه من انقدر بهش احترام میذا ...

حالا میری مشهد یا نه از لجشم شده برو و اصلا محلش نزار اگه دیدی‌ش

تا میتونی دوری کن

ازش بدم اومده هرکاریم میکنم دلم باهاش صاف نمیشه بگو اکی اشتباه کردی فرداش یه تکست میتونستی به من بدی که معذرت میخوام یا زنت یه معذرت خواهی میکرد به خدا دلم صاف میشد

ازش بدم اومده هرکاریم میکنم دلم باهاش صاف نمیشه بگو اکی اشتباه کردی فرداش یه تکست میتونستی به من بدی ...

عزیزم خودت میدونی حسودن پس تنها چاره دوریه

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈
2706