2733
2739

خوشم نمیاد با دوستاش زیاد بیرون بره... حداقل ماهی دو سه بار میرن استخر ..هر چند ماه میرن جنگل هستن شب میرن تا صبح ... ما تازه یکساله عقدیم...تو این یکسال سر ایم موضوع خیلی دعوا کردیم...من خودم زیاد اهل بیرون رفتن با دوستا نیستم ...امروز زنگ زد بهم گفت فردا میای گفتم آره...گفت  باشه پس من میخواستم با رفیقام برم بیرون ولی نمیرم بیا...منم گفتم من نمیام تو برو... خودمم برنامه ریختم با رفیقم برم بیرون ... گفتم از این به بعد هربار تو رفتی منم میرم ... گفت داری لج و لجبازی میکنی ایندفعه بدتر میشه ... گفتم بشه ... قطع کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیگفتی تو بری منم میرم، در عمل نشونش میدادی

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

هرموقع رف بیرون تو هم بگو رفتم پیش دوستام یا برو خرید

دختری که سختی براش معنا نداره ب رویاهاش نه نمیگه....(اینجانب تعهد به خدای رنگین کمان دارد) #کیان_پیرفلک♡#توماج_صالحی
2740
2706