2733
2734
اوضاع مالیش عاااالیه کهنه هم بپوشم عاررر نداره اصلا فقط میگه شکم

آخی عزیزم درکت میکنم سخته واقعا ولی دردش چیه واسه خودشم خسیسع؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب نمیخواینش چرادست خورده اش میکنید میدونی چقدرررررردخترآرزوی اونوداشتن

عقل بهت بده خدا

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

قلق شوهرتون تو چنگتون داشته باشین شوهره خوده من به مادرش سر بزنم یا دکتری کاری چیزی انجام بدم روی سرش می‌زاره منو حلوا حلوا می‌کنه ولی اگ برعکس باشه هیچی بی محلی می‌کنه سرد جواب میده حتی جان دیگ نمیگه خخ کلا حفظمش یا تو کاری ک واسه ننه اش کنه دخالت نکنم اعتراض نکنم

2738
جلو روش باشه رو بگو بعد کار خودتو بکن مردا مثل بچه ۲ ساله میمونن نباید زیاد بگی نکن بکن بدتر لج میک ...

پس امضاتو پاک کن مدل ساندویچی بزار😐

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
نــــــه اصلاااااااا واسه خودش و خانواده ش خیــــــــــــــــلی ولخرجه

ای بابا خدا صبرت بده

اهل طلا خریدن اینا که نیست؟ اگه هست حسابی به بهانه پس انداز و تبدیل کردنش به ملک بندازش زیر قسط و طلا بگیر که دیگه اضافه نیاره بده به اونا 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
 پس امضاتو پاک کن مدل ساندویچی بزار😐

چه ربطی داره؟! 

مردی که دوست نداره ودلش پیشت نباشع هیچ تکنیکی روش حواب نمیده ولی عاشقت که باشه ودلش پی زندگیش باشه خودشم تلاش میکنه اخلاقاتو درست کنه

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔

طبق گفته بیسوادان مشاورنما در اینستا:

خانم عزیز اگر میخوای شوهرت دوستت داشته باشه

۱-قبل از خمیازه کشیدن از آقا اجازه بگیر 

۲-دستشویی رفتنت را باهاش هماهنگ کن و اگر اجازه نداد بگو چشم و ش.ا.ش.ت را نگهدار و نرو دستشویی تا اقتدار آقا حفظ بشه

۳- ۲۴ساعت بزک کن و بشین جلو چشاش

۴- وقتی از سرکار برگشت با جیغ و بادکنک و لباس قرمز جلوش مانور بده

یادت نره که قلبو قرمز کنی و پست را سیو کنی و بفرستی برای خانمای ساده ی بدبخت دیگه که اونام منو فالو کنن تا ببینم مملکت چندتا خل و چل داره

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2706