2737
2734
عنوان

میشه از ته ته ته دلتون ارزو کنین من بمیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 85 پست
واقعا من همسرم هر دوتامون ۱۹ سالمون بود که ازدواج کردیم و منی که به هیچ هدفم نرسیدم ☹️

برا بچت دیه نزار این شکلی شع😞

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من هر آرزویی کردم رسیدم بهش  از شوهر خوب تا.... اما آرزو میکنم خوشبخت بشی

برای منم دعا کن 🥺

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

منم دلم مرگ میخواد

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2728
ولی من هر آرزویی کردم رسیدم بهش  از شوهر خوب تا.... اما آرزو میکنم خوشبخت بشی

اومدی پز بدی 

پس معلومه هیچی نیستی ۔شوهر خوب خخخخخخخ

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2740

عزیزم نمی‌دونم چه مشکلی داری چرا اینو میگی ولی من درکت میکنم خودمم تو این حالم 

ولی بدون هیچکس تاکید میکنم هیچکس بدون مشکل نیست همه یه مشکلاتی برای خودشون دارن که از نظر خودشون بزرگترین مشکل دنیاست 

بعدشم از کجا میدونید فرداتون بهتر از امروزتون نشه؟

مرگ آسان ترین راه برای فرار از مشگلاتمونه

ولی برای درست کردنشون برای بهتر کردنشون باید زنده بود تلاش کرد به وقتشم همه میمیرن:)

انشالله بمیری 

انسان نیستی مگه ؟

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
که چی‌مثلا الان این حرفت چه ربطی داشت؟؟؟؟

قسمت  شوهر خواستنش 🙊

انشالله بمیری 

تو بمیری با طرز صحبتت.کاملا پیداس تو چ خانواده ای بزرگ شدی

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
برای منم دعا کن 🥺

بابا بیخیال این عقده ای بدبخ.تجربه ثابت کرده هر کسی واقعا خوشبخت باشه وقت نمیکنه جارش بزنه کمبود داره ک این طوری سعی داره نشونش بده

ببین حرفتو منم دوس نداشتم خو؟ نمیخاستم بم بگی حسود بخیل ولی وقتی یکی حالش بده نباید اون حرفو‌بزنی حا ...

تو نمیتونی به کسی بگی برو بیرون 

اینجا عمومیه 

نمیخواستی نقد نشی نباید تاپیک می‌زدی 

من حرف بدی نزدم 

گفتم به تمام آرزو هام رسیدم حالا هم آرزو میکنم برای شما که حالت خوب بشه ( چون به همه آرزو هام رسیدم اما مرگ برات نمی‌خوام ) این کجاش بده ؟! 

من به تو نگفتم حسود و بخیل !! 

حالت انگار خوش نیست ! 

2706