2733
2739
عنوان

بچم یکسالشه دوباره باردارم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 84 پست
انشالله خدا برات معجزه کنه یه فرشته سالم و خوشگل  بفرسته برات

اين تايپيك منو بخون 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
از این حرفای مردمم میترسم واقعا خودمم نمیدونم چطوری شده شوهرم از دیشب هنگ کرده  بعد من اولیو ...

حالا که شده گل شما باید هم خودتو تقویت کنی هم 

به فکر تغذیه وروان اون طفل معصوم باشی 

بچه داداشم شده فقط استخون الان ده ماهشه الان میبینم دلم کباب میشه شیر خشک هم نمیخوره 

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این حرفای مردمم میترسم واقعا خودمم نمیدونم چطوری شده شوهرم از دیشب هنگ کرده  بعد من اولیو ...

حرف مردم باد هواس من بارداريمو نگفتم تا هفت ماه يعني يه چند هفته پيش كه اونم خودشون فهميدن ول كن غصه چيو ميخوري 

هركي گفت برا اينكه دهنشو ببنده بگو ميخاستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2728
عروس خاک برسرمون بچش ۷ ماهشه حامله شد  جلوگیری نمیکرد فکر میکرد چون شیر میده باردار نمیشه  ...

عروس خاک بر سر؟؟؟؟؟ نون و ابشو تو میدی؟ تو نگهداریش میکنی؟؟؟

بترس روزی که خودتم تو شرایطش قرار بگیری اونوقت یکی تو روت بگه خاک تو سرت دوباره بارداری

فرزندم، دلبندم ،عزيزتر از جانم از ملالتهاي اين روزهاي مادري ام برايت ميگويم... از اين روزها که از صبح بايد به دنبال پاهاي کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگيرم تا زمين نخوري.به کارهاي روي زمين مانده ام نميرسم اين روزها که اتاقها را يکي يکي دنبال من مي آيي، به پاهايم آويزان ميشوي و آن قدر نق ميزني تا بغلت کنم، تا آرام شوي.اين روزها فنجان چايم را که ديگر يخ کرده، از دسترست دور ميکنم تا مبادا دستهاي کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتي و نااميدي سر برگرداندنت را ميبينم که سوپت را نميخوري و کلافه ميشوم از اينکه غذايت را بيرون ميريزي.هرروز صبح جارو ميکشم، گردگيري ميکنم، خانه را تميز ميکنم و شب با خانه اي منفجر شده و اعصابي خراب به خواب ميروم.روزها ميگذرد که يک فرصت براي خلوت و استراحت پيدا نميکنم و باز هم به کارهاي مانده ام نميرسم...امشب يک دل سير گريه کردم.امشب با همين فکر ها تو را در آغوش کشيدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهاي پيش رو فکر کردم و غصه مبهمي قلبم را فشرد...تو روزي آنقدر بزرگ خواهي شد که ديگر در آغوش من جا نميشوي و آنقدر پاهايت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور ميشوي و من مينشينم و نگاه ميکنم و آه...روزگاري بايد با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بيايي و من يک فنجان چاي تازه دم برايت بياورم و به حرفهايت با جان گوش بسپرم تا چاي از دهن بيفتد....روزي ميرسد که از اين اتاق به آن اتاق بروم و خانه اي را که تو در آن نيستي تميز کنم. و خانه اي که برق ميزند و روزها تميز ميماند، بزرگ شدن تو را بيرحمانه به چشمم بيآورد.روزي خواهد رسيد که تو بزرگ ميشوي، شايد آن روز ديگر جيغ نزني، بلند نخندي، همه چيز را به هم نريزي... شايد آن روز من دلم لک بزند براي امروز...روزي خواهد رسيد که من حسرت امشبهايي را بخورم که چاي نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ريخته و سوپ و بازي و... به خواب ميروم... شايد روزي آغوشم درد بگيرد، اين روزها دارد از من يک مادر به شدت بغلي ميسازد...! اين روزها فهميدم بايد از تک تک لحظه هايم لذت ببرم.
مشکلی با دوتابودنش‌ندارم مشکلم با اینکه بچم هنوز کوچیکه یکسالش هنوز کامل نشده این ماه میشه یکسالش&nb ...

خیلی درکت میکنم خواهر

پذیرشش کن

من همش غصه میخوردم از داشتنش

یه شب خواب دیدم، به سختی نفس میکشه 

چند روز بعدش فهمیدم تو شکمم مرده بود  

بچه ام صدامو شنید تنهام گذاشت و رفت

من یه زن موفقم که قدر داشته هامو میدونم و برای رسیدن به خواسته هام تلاش میکنم....پیش به سوی خوشبختی
ول كن گريه رو دختر اينطوري بچت بيشتر اذيته  فكر كنم به مني كه به بچه قبليم شير ندادم به اينم ن ...

نه عزیزم نمیگم ظالم شیر خشک هم زحمت زیادی داره که هرکسی درک نمیکنه 

من شیر خشک هم میدادم پسرم ول کرد نخورد دیگه اصلا واسه همین نمیتونم امیدوار باشم به شیشه براش حتی اب میوه میریزمم تو شیشه لب نمیزنه

2738
نه عزیزم نمیگم ظالم شیر خشک هم زحمت زیادی داره که هرکسی درک نمیکنه  من شیر خشک هم میدادم پسرم ...

تلاش كن بابا 

ميخوره 

بچه ها زود سازگار ميشن فوقش يك هفته اذيت ميكنه بعد ميگيره 

بدن خودت نياز به ترميم داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادم سقط کردن نیستم واسه همین کارم فقط گریه اس 

کارتون سخت میشه ولی نه این که از پسش برنیاید. به این فکر کنید با هم از آب و گل درمیان من خودم چند تا پزشک‌ زنان میشناسم شیر به شیر شدن بچه هاشون.  البته خود خواسته. 

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
حالا که شده گل شما باید هم خودتو تقویت کنی هم  به فکر تغذیه وروان اون طفل معصوم باشی  بچ ...

شما از مادر اون بچه دلسوز تری؟؟؟ خیلی زشته که جلو ۴ نفر غریبه به زنداداشت میگی خاک توسر ، حتی اگه اینجا مجازی باشه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

فقط بهت بگم اینطور بچه‌ها که خداوند میذاره توی دامن پدر ومادر، حتما حکمتی درش هست و خیلی شیرین هستن. نه شعاره نه خرافه. عین حقیقته. 

شکر خدا رو کن. خدا اول و آخر همه رو میدونه و بهشون بچه‌ای میده. 

طبیعی هست که الان بخاطر بچه اولت غصه میخوری.

به خصوص با فشار روانی که از سمت جامعه خواهی کشید.

اما به مرور یاد میگیری چطور عشقت رو بین دو بچه قسمت کنی. این هنر مادرهاست. 

سختی زیاد داره خیلیییییی، ولی نه اونقدر زیاد که بخوای سقطش کنی.

اون هدیه در بسته خداست، پس زدنش خیلی نادونیه. چون خدا هدیه بد به کسی نمیده.

البته دیدم نوشتی اهل سقط نیستی، اینا رو گفتم که دلت قرص شه. 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706