2733
2739
عنوان

بچه ها میشه بیاین نظرتونو بگید

180 بازدید | 14 پست

بچه ها من دانشجوئم و خوابگاهی

بعد من قابلم نبود

از هم اتاقیام که بودن پرسیدم قابلمه من نیست

گفتن مال ما هست و مال تو چه شکلی بوده و اینا

یکی از هم اتاقیام نبود(مریم)،دخترعموی مریم خوابگاهیه و با اینکه تو اتاق ما نیست دائم تو اتاق ما میاد و میره و مشترکا وسایل هم رو استفاده میکنن

منم گفتم شاید چون وسایل من و مریم پیش بوده و دخترعموش صبح آشپزی میکرد و از وسایل مریم برمیداشت فکر کرده مال مریمه و اشتباها برداشته

خلاصه من رفتم آشپرخونه و دیدم قابلمه من اونجاست😐

بعد من غذا از بیرون و سلف میگیرم و اصلا باهاش آشپزی نکردع بودم که بگم خودم بردم آشمرخونه و یادم رفته بیارم

خلاصه من خیلی عصبانی شدم

توقع داشتم هرکی استفاده کرده دیگه حداقل برداره بیاره سرجاش بذاره!

منم آوردمش تو اتاق و دیگه رفتم دانشگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی برگشتم دخترع بود و اون هم اتاقیا ماجرا رو منتقل کرده بودن

دختره زد به کولی بازی که من برنداشتم و مالتو سفت بچسب مردمو دزد نکن و اینا

در صورتی که من دزد نکردم و اصلا نگفتم حتما فلانی برداشته فقط گفتم شاید اشتباه کرده باشه چون پیش هم بود قایلمه هاموت و دخترعموش وسایلاشو نمیشناسه!

نمیدونم اونا بد رسونده بودن یا این بد فهمیده بود

خلاصه داد و بیداد

منم قشنگگگگ شستم گذاشتمش رو بند

الآن عذاب وجدان گرفتم😐🤦🏻‍♀️

2728
خوابگاه خیلی مزخرفه خوشحالم تجربه رفتن به خوابگاه‌ نداشتم 😶🫠

هرکی روحیات حساسی داره مناسبش نیست

من خابگاهی بودم بهترین دوران زندگیم بود

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
بستگی به هم خوابگاهیاتم داره  ولی خب من واسه وابستگی به خانوادم میگم 🫠

بابا توی خابگاه هزاران مدل اخلاق و سلیقه وجود داره نمیشه که بخاطرشون اوقاتمونو خراب کنیم

عوضش خوش میگذرونیم و واقعا استفاده ی مفید میکنیم از دورانی که هیچوقت برنمیگرده

بستگی به هم خوابگاهیاتم داره  ولی خب من واسه وابستگی به خانوادم میگم 🫠

از دید مثبت ببین و از وابستگیت کم کن تا استقلالو کم کم تجربه کنی که به نفعته

2740
از دید مثبت ببین و از وابستگیت کم کن تا استقلالو کم کم تجربه کنی که به نفعته

دیگه دیره ...

ازدواج کردم 😂🫠

الان دیگه اوکی شدم 

ولی اون زمان خیلی وابسته بودم 

البته خود شهرمونم دانشگاهاش اوکی بود نیاز نبود برم جای دیگه ای

وقتی برگشتم دخترع بود و اون هم اتاقیا ماجرا رو منتقل کرده بودن دختره زد به کولی بازی که من برنداشتم ...

خب بستگی داره چجوری شسته باشی بیچاره رو 

شاید بد رسوندن بهش 

اگه بد حرف زدی معذرت خواهی کن 

خب بستگی داره چجوری شسته باشی بیچاره رو  شاید بد رسوندن بهش  اگه بد حرف زدی معذرت خواهی ...

من حرف بدی نزده بودم

نگفتم فلانی برداشته

گفتم شاید دوستش اشتباه کرده

اونم به جای توضیح منطقی داد و بیداد کرد

منم بد شستم😐

من حرف بدی نزده بودم نگفتم فلانی برداشته گفتم شاید دوستش اشتباه کرده اونم به جای توضیح منطقی داد ...

خلاصه خیلی عذاب وجدان داری فردا که دیدیش یه ببخشیدی چیزی حالا بستگی به رابطتتون داره میگیو خلاص

منم مدتی ک خوابگاهی بودم بچه ها خیییلی وسایلمو برمیداشتن. اوووووووه اینقد قاشق و چنگال گم کردم. یه دختر گرگانی هم اتاقم بود خیر سرش ازدواجم کرده بود ولی از بیشعوریش نگم برات. آقا این دختره اینقد بدون اجازه وسایل منو استفاده  میکرد ک نگو. باورت میشه ظرفامو استفاده میکرد و نشسته تو آشپزخونه میزاشت؟؟ خیلی کلافم کرده بود. من حتی کاغذ نوشتم زدم تو طبقه ظرفام ک آقا هر کی میخواد استفاده کنه فقط بشوره و سرجاش بزاره. ولی انگار ن انگار. خجالتیم بودم روم نمیشد مستقیم بشون بکم برندارید. خلاصه اینقد ظرف از من گم شد ک نگو. حتی ی مایتابه گم کردم. هر وقت میومدم خونه مامانم میگفت پس تو این قاشقا رو چیکار میکنی؟

خلاصه عذاب وجدان نداشته باش. تو ک اونا رو دزد خطاب نکردی. خودشون گنده ش کردن. آدم یبار توضیح میده خب وقتی تو کَتِشون نمیره مجبوری مثل خودشون داد بزنی. بعدم بدون رودروایستی بگو دختر عموت کمتر بیاد اتاق ب اندازه کافی شلوغ هست. 

همون دختری ک یه عمر از ظرفای من بدون اجازه استفاده کرد حالا ۵ ساله یه اسمسم ب من نداده. بیخیال روزی میرسه حتی اسماشونم یادت میره

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..

حالا چون بهرحال هم اتاقی هستید و چشمتون تو چشم همه فردا براش توضیح بده . ولی معذرت خواهی آنچنانی نکن پررو بشن. فقط بگو اگ سوء تفاهم شد ببخشید 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
2706