2733
2734
عنوان

بنظرتون من لگد زدم به بختم

325 بازدید | 25 پست

من چندسال پیش خیلی ها بودن میخواستنم یه آقایی بود که تاجر بود ساکن آلمان ۱۱ سال ازم بزرگ بود خیلی درخواست دوستی رابطه درست داد و گفت ساپورت مالیت میکنم میارم اینجا ازت خیلی خوشم میاد ولی من خیلی بچه بودم ۲۰ سالم بود قبول نکردم همش پسش زدم برای تولدم کلی پول خرج کرد هزینه فرستاد بعد از اونم خیلی ها بودن شرایط خوبی داشتن ولی باز همه رو رد کردم الان خیلی تنهام و بی هدفم واقعا حس میکنم غرور بیش از حد عاقبتمو کرده مثل فرعون الان برای یه شغل ساده کلی آدم درپیتی دستم میندازن😭😭😭 واقعا چی به روزم اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفته ساپورتت میکنه ینی فقط دوستی ؟ فایده نداش ک وابستش میشدی میذاش میرف

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2738

میشه گفت اره 

اونم یه جور فرصت بود 

درسته ادم نباید از جیب شوهرش و دوس پسرش استفاده کنه و با اونا موفق بشه ولی خدایی بیاید قبول کنیم بعضی وقتا لازمه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
درخواست دوستی فرق داره با ازدواج  اون اگه ب هدفش میرسید پست میزد

خب اون تاجر بود خیلی پولدار بود براش یه ویزا گرفتن منو برد و اونجا کار نداشت ازدواج هم گفت بعد از شناخت آخه نمیشد عین هولدها سریع بخواد

امضات:)

خواهر جان ، سرنوشت و قسمتم همین بوده متاسفانه

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2706