2737
2734
من دوستم شانسی زد درصداش حدواد ۱۵ تا ۲۰ بود هر درس می‌دونم شانسی زده ازش کامل خبر دارم اما شانس مرد ...

من سال اول چند تا زدم اما کم 

پیامنور شهر خودمون قبول شدم 

سال بعد  یه عالمه زدم سیاه کردم 

شدم 200 هزار 

دقیقا بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم و الان انگار یه آسیب خیلی روانی بد خوردم . باهامه ها ولی خب 

دقیقا عین خودمی من عین سگ پشیمونم

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولین سال پشتم بود  حس میکنم اگر باز بمونم خیلی ضایس  بگو لطفا بهم که دارم اشتباه میک ...

ببین من الان دارم میگم کاش همون سال اول میرفتم پیام نور یا ازاد در کنارشم یه حرفه ای رو یاد میگرفتم پشت کنکور موندن فقط از زندگی عقبت میندازه و افسردت میکنه

اقا یکی بگه کنکور چجوریه چرا در سال چند دفعه برگزار میشه زمان ما یک دفعه بود توی تیر ماه الان چجوریه ...

۲ بار هست

هرکدوم بهتر دادی

ترازشم تا ۲ سال اعتبار داره

من خودم پارسال دادم ترازم نزدیک ۸۰۰۰ شذ ولی نهایی ترازم به شدت بد زیر ۵ هزار

امسال بای  نهاییی بترکونم

2731

با اینکه اولین کنکورم را ده سال پیش دادم ولی با خوندن عنوانت استرس گرفتم.

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740

چرا آزاد نمیریم🤥

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹

واسه تیر بخون...من دانشجوی پرستاریم اردیبهشت و میرم هر چی یادم مونده رو میزنم ولی واسه تیر با ساعت مطالعه بالا میخونم

×•در صف نان، انتظار نوبتمان را میکشیم. زنی که پوشیده تر از مادرم است نوبتش شده نانش را میگیرد و با نگاهی پر از خشم به مادرم با چشمان نیمه بازش با دندان‌های فشرده زیر لب استغفار می‌کند، موقع رفتن دوباره به مادرم و مردی که در صف آقایان منتظر نوبتش است و در عین حال به مادرم زل زده است، نگاهی می‌اندازد اما عصبانی و خشمگین البته بیشتر نسبت به مادرم! دور میشود و من درک نمیکنم که چرا آن زن خود را خدا، مادرم را شیطان و مرد را آدم میدید؟ آیا او از اینکه مرد با نگاه به مادرم خودش را آلوده به گناه میکرد، ناراحت بود یا از اینکه این توجه فقط به سمت مادرم بود و خودش دیده نمیشد یا شاید فکر میکرد ظرفیت جهنم پر شده و مجبور است این دو انسان گناهکار را در خانه خود نگه دارد؟..•× 📖چند قطب زمان | ✎#الناز_غلامی_فهیم...וتوی این دنیا به اندازه کافی بدی هست! دیگه لازم نیست آدم عمدا دنبالش بگرده.. •×

تیر رو از دست نده نهایی هارو خیلییییییی جدی بگیر نزار معدلت دیگه نهایت از ۱۸ پایین بیاد تاثیر نهایی خیلی بیشتر از کنکوره حتی اگر تراز کنکورت بد باشه نهایی نجاتت میده 

من میخام تازه بخونم دوستان به نظرتون میتونم قبول شم واسه تیر

آره اگه اصولی پیش بری

×•در صف نان، انتظار نوبتمان را میکشیم. زنی که پوشیده تر از مادرم است نوبتش شده نانش را میگیرد و با نگاهی پر از خشم به مادرم با چشمان نیمه بازش با دندان‌های فشرده زیر لب استغفار می‌کند، موقع رفتن دوباره به مادرم و مردی که در صف آقایان منتظر نوبتش است و در عین حال به مادرم زل زده است، نگاهی می‌اندازد اما عصبانی و خشمگین البته بیشتر نسبت به مادرم! دور میشود و من درک نمیکنم که چرا آن زن خود را خدا، مادرم را شیطان و مرد را آدم میدید؟ آیا او از اینکه مرد با نگاه به مادرم خودش را آلوده به گناه میکرد، ناراحت بود یا از اینکه این توجه فقط به سمت مادرم بود و خودش دیده نمیشد یا شاید فکر میکرد ظرفیت جهنم پر شده و مجبور است این دو انسان گناهکار را در خانه خود نگه دارد؟..•× 📖چند قطب زمان | ✎#الناز_غلامی_فهیم...וتوی این دنیا به اندازه کافی بدی هست! دیگه لازم نیست آدم عمدا دنبالش بگرده.. •×
2706