2737
2734

تاپیک قبلم گفتم طرف برگشت بهم گفت کارمندم نشدی برام وام بگیری اینو به مامانم گفتم میگه تقصیر خودته همه چیز تو میگی روفوزه میشیم میگی☹😐چرا اصلا بهش گفتی آزمون دادی آخه یعنی چی این حرف یعنی من فردا باید همه کارامو مخفیانه انجام بدم اگه اردواج کردم 

این نشانه از بی شعوری طرفه یا اشتباه من که بهش گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتار اون که بد بوده اما با حرف مامانت هم موافقم هیچی رو به هیچ کس نگو 

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2740

مشخصه ادم بی درک و حق به جانبیه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
یعنی آدم بعد ازدواجم نباید حرفاشو بزنه 

ببین عزیز دلم خواستگار فرق داره بحثش با بعد ازدواج 

اون حرفت اشتباه نبود که بهش گفتی آزمون دادی 

در کل گفتم که با سیاست برخورد کنی و هر حرفی رو نزنی 

ولی بعد ازدواجم یه جاهایی لازم میشه که با سیاست برخورد کنیو نگی 

واقعا نباید با کسی درد و دل کرد 

نباید از کارایی که میکنی به کسی بگی 

سو استفاده میشه 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

حرف مامانت درسته یه جاهایی نیاز نیس هر چیزی رو گفت

خواستگار با همسر خیلی فرق داره

خواستگارت خیلی بی درک و رفتارش زشته 

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2706