2737
2734

به نظرتون چی کار کنم ؟ بعضی موقع ها کلمات تو دهنم نمیچرخه کلا خانوادمم آدمایی نبودن که حرف زیاد بزنن و راحت باشن تا مثلا یکم زیاد صحبت میکردی مامانم میگفت بسه چقد حرف میزنی سرمو خوردی 

به خاطر همین نه من نه داداشم بلد نیستیم حرف زیاد بزنیم یعنی یکی فوحشمونم بده بلد نیستیم جواب بدیم حقمون راحت خورده میشه خیلی ناراحتم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علائم دیگه ای داری؟  فقط حرف برات نمیاد یا نمیتونی حرف بزنی؟

حرف میتونم بزنم لال نیستم خواهر   ولی اعتماد به نفسم زیر صفره و اصلا مثلا یکی یهو با عصبانیت یه فحش بد بهم بده فوقش بتونم بگم چته ؟  

2740
حرف میتونم بزنم لال نیستم خواهر   ولی اعتماد به نفسم زیر صفره و اصلا مثلا یکی یهو با عصبانیت ...

منظورم این نبود ترس شدید یا یچیزی که از درون جلوتو بگیره نتونی حرف دلتو بزنی اگه اینطور نیستی که شکر. اگه هستی حتما درمان کن جدیه

ترسی از قضاوت نداری؟ مضطرب نیستی؟

Blood moon by the pond🩸🖤
منکه انقدر با بقیه حرف نزدم و توخونه بودم ، تا یه لحظه حرف میزنم یهو به تته پته میوفتم انقدر خجالت م ...

آره آفرین منم لکنت میگیرم بعضی اوقات که میخام حرف بزنم کلمه تو ذهنمه ولی تو دهنم نمیچرخه چون نگفتم 

منظورم این نبود ترس شدید یا یچیزی که از درون جلوتو بگیره نتونی حرف دلتو بزنی اگه اینطور نیستی که شکر ...

چرا مثلا وقتی تو یه جمعی هستم حرف میزنم میگم نکنه از حرفم خوشش نیاد یا مسخرم کنه چرا اینطور هستم

پس همدردیم    

اره واقعا

دیدی بعضیا سریع حرف میزنن ، ازچیزای مختلف حرف میزنن با اعتماد به نفس 

بعضیام از ضرب المثل و شعر استفاده میکنن 

نمیدونم چکار کنم 

یه بار میگم برم گفتار درمانی چیزی ، کتاب بخونم ولی نمیدونم چی بخونم 

2706