2737
2739
عنوان

با این شوهر چکار کنم

353 بازدید | 49 پست

من ۳ ماهه عقدم دوس دارم شید لب انجام بدم شوهرمم مشکلی نداره اینم بگم میخام از جیب خودم انجام بدم .. پرسید چند گفتم ۳۸۰۰ اتیش گرفت تو قدر پول نمیدونی فلان گفتم یه تومن پولی نیی ک بخاطرش تا چند سال لبم خراب بشه این صورته ... کلی شروع کرد غر زدن حالا باباتم بخاد پول بده منطقی نیس اینا .. خو من پولش خودم جمع کردم دوس دارم جای خوب انجام بدم ک طبیعی باشه جوری که بام بحث کرد الان بغضم گرفته و بش گفتم باشع کلا منصرف شدم .. واقعا خورد تو ذوقم خودشم ک نمیخاد بده .. حق دارم ناراخت بشم ؟

اشتباهت اینه اولا میری به شوهرت مبگی که چنده

دوما بهش بگو خدمات زنونه همه همین قیمته قبل زن گرفتن باید فکرش میکردی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

واقعا ازدواج چیز مزخرفیه اختیار بدن خودتم نداری 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
چکارش کنم؟

یکم نرمش کن بگو دوست دارم انجام بدم پول جمع کردم براش سه تومن چیزی نیست که آخه مگه باهاش میشه چیکار کرد

دلم میخواد کاری که دوست دارم و انجام بدم توام با عصبانیت برخورد نکن میشه قوز بالا قوز

اشتباهت اینه اولا میری به شوهرت مبگی که چنده دوما بهش بگو خدمات زنونه همه همین قیمته قبل زن گرفتن ب ...

میگ برو بگرد ارزونش پیدا کن .. خو بخدا من خودم پولش جمع کردم از خودشم نمیخام بده چرا ایطور منو شست بخدا خ ذوق داشتم پریودیم تموم بشه برم انجام بدم از رو ذوق براش میگفتم که ایطو الان بغضم گرفت

نه راست میگه

بچه های حالا فکر میکنین پول الکی به دست میاد، واسه چه کارایی پول الکی میدین

گول بده یه چیزی که واست بمونه و خاصیت داشته باشه

موندم صورتتون طبیعی باشه مشکلش چیه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2706