2737
2739
عنوان

اگه خدا بخواد من تا آخر عمر مجرد بمونم چی

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسیکه مریض میشه خودش باعث مریضیش شده کسی که مردود میشه خودش باعث مردودشدنش میشه کسی که بدطینته، خو ...

من برا زندگیم تلاش کردم تا جایی که تونستم ولی یسری چیزا دست من نیست

من یه دخترم بنظرت پاشم برم خواستگاری؟

لطفا تبریزی ها تو تاپیک هام نظر ندن ممنون🙏

{وَلْيَسْتَعْفِفِ الَّذِينَ لَا يَجِدُونَ نِكَاحًا حَتَّىٰ يُغْنِيَهُمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ}

_راه عفاف را پیش گیرند، کسانی که امکان ازدواج برایشان نیست تا خداوند از فضل خود، نیاز آنان را برطرف سازد...

نور،آیه ۳۳

2728

کاش کله دغدغه منم یه شوهر بود😐💔😞

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
اینکارایی که میگمو انجام بده سه تا پنجشنبه پشت هم سوره نسا و مریم و توحید و به اب بخون غسل کن چهل ...

من اگه حوصله داشتم نمازامو ول نمیکردم

دلم شکسته بخدا چقدر گریه کردم

دلم نمیخواد هیج کاری انجام بدم به بقیه راحت میده ولی ما رو زحر میده فقط دلم میخواد بمیرم بخدا هبچیم ازش نمیخوام هیجب

نباش چون سرت میاد رهاش کن خودش سمتت میاد من زمانی اومد تو زندگیم که دیگه برام مهم نبود گفتم ولش کن د ...

قبل اینکه سرم بیاد خودمو میکشم چون دیگه تحمل ندارم

2738

باوز کن اردواج چیزه خاصی نیست من مجرد بودم همش دلم میخواس ازدواج کنم فک میکردم مرد زندگیم چقد هر روز حرفای عاشقانه میزنه تو فیلما میدیم تو رو یا فرو میرفتم تا اینکه نامزد شدیم و حرفای عاشقانه اش همون بود فقط واسم خرج میگرد الان ازدواج کردیم از اون حرفا خبری نیست گرونی هم از یه طرف واسم خرج نمیکنه .‌

۲۶

عزیزم سنت هنوز کمه برو دنبال اهدافت نشستی منتظر شوهر ک چی بشه؟ برو یه کسب و کار برای خودت درست کن وروش کن و یه ساز یاد بگیر سعی کن انقدر به فکر رشد فردی باشی که اصلا به فکر همچنین مسائلی نیوقتی اون وقت خودت میبینی چند نفر برات صف میکشن که تو حتی اونا رو در حد خودتم نمی بینی 

{وَلْيَسْتَعْفِفِ الَّذِينَ لَا يَجِدُونَ نِكَاحًا حَتَّىٰ يُغْنِيَهُمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ} _ر ...

این آیه رو دیدم 

من تا الان صبر کردم ولی دیگه نمیخوام

چقدر دیگه باید صبر کنم

چرا به بقیه میده فقط بامن لجه

خب متو بکشه هم خودشو راحت کنه هم منو

چی بگم والا

خب دلت میخواد دیگه

نمیشه بگیم تو متاهلی هیچی نیست چون ما خیری ازش ندیدیم😹😹

هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
من ۲۸ سالمه و واقعا فک می‌کنم هنوز موقعش نیس , البته برای من. ولی برای شما آرزو می‌کنم که هر چه زود ...

مرسی عزیزم وای برام آرزو کن بمیرم دیگه اگرم باشه نمیخوام کسی رو

2706