2733
2734

انقدر داد زندم گلوم درد میکنه انقدر گریه کردم  چشمم داره در میاد

دیگه خسته شدم

بابام کار کردن بلد نیست  وسایل مردمو پر کرده خونه  حالا نگین کارش چیه خیلی طولانیه .

همه تو اتاق منن  وسایل بابام یه طرف وسایل مامانم یه طرف اندازه یه جای خوابیدن خودم جا دارم

هعی سرو صدا دعواهاشون

صدای تلوزیون  توی اتاق ۲۰ متری درس نمیتونم بخونم هعی دارم می رینم تو درسا هعی گند کاری میکنم عصاب برام نمونده 

بابام هعی بهم گیر میده هعی دعوا داریم 

مامانم خیلی فرق میزاره با خواهر بزرگ ترم که عروسی کرده

بحث کوچولو ک با ابجیم دارم سریع میاد به ابجیم میگع اره چرتو پرت میگه گوه میخوره  فلان

انقدر اینطوری گفتن هرچی از دهنش در میاد ابجیم میگه

میگه عقل نداری  احمقی فلانی  فوش میده هرچی میگه   دخترای مردم فلانن  تو اینطوری  ای کیی گفته ما شبیه همیمم  کجای ما شبیه همه انگار من خیلی زشتم

خونمون مال خودمون نیست جای دربه داغونیم فامیل میاد از خجالت اب میکشم

خدایا چرا هیچیم درست نیست نه مامان نه بابا نه خواهر نه زندگی نه درس هیچی   

یه لباس درس درمون ندارم

وای بسمه دیگه چقدر اخه باید زجر بکشم بسم نیست😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر امکان سرکار رفتن داری برو سرکار مثلا سنت اگر بالای ۱۸هیت به صورت نیمه وقت 

اگرم نمیتونی بشین خوب درس بخون معلمی قبول شی از همون اول حقوق میدن برو کتابخونه درس بخون 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2738

با کشتن اگ فکر کردی خلاص میشی،  سخت در اشتباهی از چاله میوفتی تو چاه پس فکر خودکشی رو به کل بریز دور چون فقط باعث زجر خودت میشه همین 

دوم اینکه حدس زدم کار بابات چیه،  هرچی که هست خدا برکت بده به پولش،  ایشالا بهترینا رو برات فراهم کنه،  صدای تلویزیونو کم کن کاری نداره،  برای درس خوندن ب ده متر جا کمتر نیاز داری پس غر نزن که نمیشه و فلان،  اگه هم کنکوری هستی بگم اگه امسال نشد سال بعد ادما تو سن ۳٠ سالگی میرن کنکور میدن نگرانی نداره،  اگ واقعا درس خونی یه جای ۵ متری نیاز داری برای درس یه پنبه هم بزار گوشت ک تمرکزت بهم نخوره،  وسایلا هم همه رو بزار یه گوشه، یه گوشه رو هم برای خودت خلوت کن چند سال اینده شغل پیدا میکنی برای خودت لباس میخری،  منت کسیم نمیکشی،  بعد اینکه به حرف بقیه هم توجه نکن،  مادرت یا پدرت باهات بحث میکنن سکوت کن بیخیال،  ذهنتو ازاد کن، فامیلا هرچی میخوان بگن مهم نیست توجه نکن تمرکزت رو خودت باشه فقط غصه پول و خونه رو تو نباید بخوری،  کسی دیگه باید بخوره،  بعد اینکه همه چیز به موقعش درست میشه دیدم که میگم