2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا رفتارهای گ.ی مانند از شمس و مولانا دیدی؟

لطفا تموم کنید این شوخی هارو

مولانا از بهترین شاعرهای جهانه

حیفخ که اسمش اینطوری خراب بشه

هر بیت از شعرش نشانی از جماله

اینطور انسانی عادی نیست

ایشون شمس رو به عنوان الگو ستایش می کردن

عشق با هوس فرق داره

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2738

این پنجشنبه اکران میشه

من میرم سینما ببینم البته پنجشنبه هفته دیگه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
لطفا تموم کنید این شوخی هارو مولانا از بهترین شاعرهای جهانه حیفخ که اسمش اینطوری خراب بشه هر بیت ...

خانم چی می گی شما؟ من که نگفتم آره این دوتا این شکلی هستن.. سوال پرسیدم از کسی که می گه دیده فیلم و می خواستم بدونم چطوریاست.. من خودم نویسنده هستم.. 

واقعا رفتارهای گ.ی مانند از شمس و مولانا دیدی؟

باباجان نگین

جناب شمس استاد سلوکی و عرفانی جناب مولانا بوده

و توی راه سیر و سلوک و طریقت شاگرد عاشق و دلباخته ی استادش میشه چون خداوند در انسان کامل تجلی میکنه و انقدر انسان کامل شبیه خدا میشه ک شاگرد دلباخته ش میشه

2706