2737
2734
عنوان

کسی هست خوشبخت باشع؟؟

85 بازدید | 12 پست

واقعا کسی وجود داره؟؟چرا من هرکیو میبینم داره میناله؟؟چرا حتی پولدار ترین ادما هم مشکل دارن؟چرا ادما باید زجر بکشن تا تموم کنن این دنیارو

دوست دارم فقط این روزا بگذره..

چون نمیدونم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

هیچ کس خوشبخت نیست ، یه سری اداشو در میارن ،یه سری واقعا دارن با مشقت زندگی میکنن ، یه سری هم همه چی دارن و راضی نیستن 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- حال که به او دلسته ای ظواهر وعوامل دیگر را دها کن چون او لیاقت هرگونه عشق و محبت را دارد

۲- پ درجاده ای گذاشته ای که اگر چه مخاطرات فراوان دارد اما پایانی زیبا و دلچسب دراد این لذت به رنج و درد آن می ارزد به همین جهت عده ای بر ار شما خرده می گیرند وحسد می ور زند به سخنان آنا توجه مکن بلکه با اراده قوی و تلاش و تاپو توام با تووکل برخدا گام بردار

۳- دوستدار زیاد داری اما آگاه باش که مگسانند گر د شیرینی تنها همسر و پدر و مارد دلشان برایت بی ریا می تپد و به توعق دارند بنا براین بابجبازی و عصبانیت زندگی را سخت مگیر

۴- با افراد نادان افیونی و سیگاری نشست و برخاست مکن کهاز نزلت و مقام شما کسته می شود زیرا انسانها را از دوستانشان می شناسند

۵- برای گشایش این نیت همین پنجشنبه به یکی زا مشاهد متبرکه برو و نذر خود را ادا کن

۶- برادر سخت به شما نیازمند و خوارتان دچار گرفتاری شده که به کمک شما نیازمند اتس

۷- هر چه می توانیبخر ولی از فروش دست بردار مژده ای دریافت می کنی و مسافرتی سودمند در پیش درای مسافر خواهد آمد

۸- اگر می خواهید بین دو دشمن آشتی و صلح بوجود آید در ۶ شب متوالی با حضور قلب معنی از سوره مبارکه انفال آیه ۶۳ تا ۷ آیه بعد از آ» را بخوانید

۹- خواجه در بیتهای ۲-۴-۵- به ترتیب فرماید ( ای جان گاه از دلم آه بیرون میآید و گاه تیر به قلبم می خورد پی تو چه بگوم که چه می کشم )( چون زیبایی تو روز به روز زیادتر می شود پس نمی شود ماه را با صورت زیبای تو مقابله کرد ) ( دلم را بردی با این حال جان نثار تو می کنم پس بر من جزا ستم روا می داری زیرا ما از عشق تو اندوهگین هستیم ) تفسیر کنید

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂