2733
2734
عنوان

مامان‌ها و اقدامی ها یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 57 پست
من اکثر اینا رو برا پریود دارم بنظرم نمیشه رو علائم حساب کرد

اگه روز پریودی لکه باشه تا دوسه روز و پاک بشی و این علائمو داشته باشی احتمالا بارداری برا من اتفاق افتاد

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🙂عه چرا؟ انشالله که به زودی مامان میشی گلم استرس نداشته باش

دقیق نمیدونم احتمالا ریسک داره.

ممنونم ان‌شاءاللّه

وَإِنْ تُطِعْ أَكْثَرَ مَنْ فِي الْأَرْضِ يُضِلُّوكَ عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّايَخْرُصُونَ (آیه١١۶سوره انعام) اگر از بسیاری از مردمی که در زمین هستند پیروی کنی تو را گمراه میکنند...
مرسی عزیزم

فدات

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
خوشبحالت ک موعدت نزدیکه تکلیفت زودتر روشن میشه 

تکلیفم آره، ولی کاش عقب بزنم و فقط لک باشه🥺

وَإِنْ تُطِعْ أَكْثَرَ مَنْ فِي الْأَرْضِ يُضِلُّوكَ عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّايَخْرُصُونَ (آیه١١۶سوره انعام) اگر از بسیاری از مردمی که در زمین هستند پیروی کنی تو را گمراه میکنند...
2738
تکلیفم آره، ولی کاش عقب بزنم و فقط لک باشه🥺

ایشالله که خیره برات

خداروشکر من تاحالا لکه بینی نداشتم حتی بعد یا قبل از پری

پریودیای من یهویی اتفاق میفتن سوپرایزم میکنن

مثلا شیر ابو یهو واکنی تا ته

من اونجوریم

لکه بینی داشتن دیگه خیلی سخته پرازاسترسه

البته قبلانا کیست نداشتم تنبلی نداشتم عفونت نداشتم هیچوقت...ی باز ب زبون اوردم ک اینارو تاحالانداشتم

یهویی از ماه بعدش همشو یجا داشتم😂😂😂الانم گفتم لکه بینی ندارم اگه خدا کمکم کنه ایشالله بازم نداشته باشم 😁😁

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
زود شک نکن که بعدش خلاف فکرت درنیاد . یه مدت بیخیال بزن ببین چجور نینی میاد تو شکمت . الهی تموم ارزو ...

آمین.🤲🏻📿

انشالله میشه .چند سالته؟

ان‌شاءاللّه. ۳۲ با یه بچه.

2706