2733
2734
عنوان

فینگر فود ساده

56 بازدید | 6 پست

ازاینا که سبزمینی پخته روگرد میکنن توش پنیر میریزن وتو آرد سوخاری میزنن

رسپیشو دارین

کُردم وافتخارمیکنم به کرد وکردستان😌🤜منال ناف کرمانشان 😏 وقتی میگی کورد تورک م اینجوری بگو دیگه البته تاکید من بی دلیل نی کورد هم درسته آما😅ما میگیم کردستان نه کوردستان درسته  اگر دقت کرده باشید اخبار های ماهواره که مربوط به کردستان عراق هست کرد رو کورد مینویسنن همچنین کوردستان    حالا خود دانی میخوای عراقی باشی بگو کورد میخوای یه ایرانی اصیل پرافتخار باشی بگو کُرد.  💗🌸💗🌸💗🌸                 اسمم روژین به معنای روز کردستان😊❤      Iam hes sheshomi& �🥳                                  قلبم داداشم زندگیم خواهرم هست ونیستم باوگ ودالگکم🥺❤⭐                                                      تمام وجودمو میزارم پای خواهرم تا یه خانم دکتر عالی تحویل جامعه بدم:)))))) بااینکه ۱۳سالشه😅                           
یه بار درست کردم وا رفت 

من درس کردم وا نرفت اما شکلش بد بود گرد نمیشد

کُردم وافتخارمیکنم به کرد وکردستان😌🤜منال ناف کرمانشان 😏 وقتی میگی کورد تورک م اینجوری بگو دیگه البته تاکید من بی دلیل نی کورد هم درسته آما😅ما میگیم کردستان نه کوردستان درسته  اگر دقت کرده باشید اخبار های ماهواره که مربوط به کردستان عراق هست کرد رو کورد مینویسنن همچنین کوردستان    حالا خود دانی میخوای عراقی باشی بگو کورد میخوای یه ایرانی اصیل پرافتخار باشی بگو کُرد.  💗🌸💗🌸💗🌸                 اسمم روژین به معنای روز کردستان😊❤      Iam hes sheshomi& �🥳                                  قلبم داداشم زندگیم خواهرم هست ونیستم باوگ ودالگکم🥺❤⭐                                                      تمام وجودمو میزارم پای خواهرم تا یه خانم دکتر عالی تحویل جامعه بدم:)))))) بااینکه ۱۳سالشه😅                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توپک پنیری؟

سیب زمینی رو ابپز میکنم بعد له میکنم با پودر سیر و نمک و زرچوبه خوب له میکنم میذارم نیم ساعت بمونه بعد یکمشو توو دستم میگیرم با انگشت جا باز میکنم پنیر میذارم گردش میکنم توی تخم مرغ همزده میندازم بعدم توی ظرف پودر سوخاری و بعدشم سرخ میکنم.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

سیب زمینی رو بپز بذار تو سبد تا هم کامل خشک بشه و هم خنک خنک بشه یعنی هیچ گرمایی سیب زمینیت نباید داشته باشه چون اگه گرم باشه و رنده بکنی وا میره، بعد رنده ریزش میزنی و توش ادویه دلخواه، نمک، یه مقدار پودر نون که میتونی نون باگت رو خشک کنی و پودر کنی بهش اضافه کن و یه قاشق آرد بزن، بعدم با پنیر دلخواه گردش کن و بعد توی تخم مرغ زده شده و بعد پودر سوخاری بغلتونش 

ترجیحا ظرفی که میخوای توش سرخشون کنی کوچیک انتخاب کن و روغنش زیاد باشه 

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.