2733
2734
دارمش راضیم ازش  فقط نمیدونم برا شما میلیا زد یا نه یه مدت که هرروز استفاده میکردم چربیش اذیت ...

نه من میلیا نزدم

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلاام عزیزم من فوم شستشو درمالیفت برای پوست حساس خریدم راضیم ولی نمیدونم آبرسان، تونر، میسلار واتر یا ماسک چی در کنارش استفاده کنم میشه لطفا راهنماییم کنی ممنونم ☺️🌺

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده
سلاام عزیزم من فوم شستشو درمالیفت برای پوست حساس خریدم راضیم ولی نمیدونم آبرسان، تونر، میسلار واتر ی ...

اینه فوم شستشو من قبلن از هرچی استفاده می‌کردم پوستم بعد شستشو قرمز میشد ولی با این که میشورم اینطوری نیست ولی نمیدونم محصولات دیگه چی استفاده کنم کنارش 

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده
2738
سلاام عزیزم من فوم شستشو درمالیفت برای پوست حساس خریدم راضیم ولی نمیدونم آبرسان، تونر، میسلار واتر ی ...

عزیزم شما چون پوستت حساسه از ماسکای ورقه ایی عسل یا خیار میتونی از داروخونه بگیری هفته ایی یه بار بزنی

ابرسان درماتیپیک روهم من ازش خیلی راضی بودم ابرسان نوتروژینا هم خییلی عالیه

عزیزم شما چون پوستت حساسه از ماسکای ورقه ایی عسل یا خیار میتونی از داروخونه بگیری هفته ایی یه بار بز ...

ممنونم مهربونم 😚 

تونر و میسلار واتر چی خوبه 

ممنونم مهربونم 😚  تونر و میسلار واتر چی خوبه

میسلار خوب نیس من چون شما پوستت حساسه بهت شیر پاک کن یا روغن ارایش پاک کن معرفی میکنم میسلار ممکنه باعث حساسیت بشه

تونر هم من از تونر ویتالایر راضی بودم

عزیزم شما چون پوستت حساسه از ماسکای ورقه ایی عسل یا خیار میتونی از داروخونه بگیری هفته ایی یه بار بز ...

از کجا میتونم این محصولاتو  اصلی سفارش بدم که معتبر باشه

سرم های اوردینری کدوم خوبه برای پوستم سفارش بدم. 

یک چندتا لک مال جوش دارم 

برای مامانمم میشه راهنماییم کنین 

ببخشید خیلی سوال میپرسم آخه کسی رو ندارم در این مورد راهنماییم کنه 

مامانم پوستشون شل وچروکه چه محصولاتی خوبه استفاده کنند با چه مارکی یا چه کارهایی پیشنهاد میکنی در کنارش انجام بدن 

مثل پلاژن تراپی و... 

از کجا میتونم این محصولاتو  اصلی سفارش بدم که معتبر باشه سرم های اوردینری کدوم خوبه برای پوستم ...

سرم آلفا آربوتین اوردینری ضد لکه

سایتای خانومی ویترین و ستی شو معتبرن من خودم میکاپ کارم وسایلمو از این سه تا جا میخرم

2706