2737
2739
عنوان

کنکوریا اگه برگردید به یکسال قبل

91 بازدید | 5 پست

یعنی سال پیش همین موقع

چیکار میکنید

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشت کنکور نمی موندم اگرم میموندم از اول سال حداقل روزی ۷ ساعت میخوندم مرتب اصلا دنبال کلاس انلاین ...

حضوری بهتره؟

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2728
یازدهمی هستی؟

نه پشت کنکورم برا سال دیگه می خوام 

حضوری بهتره؟

تا حد ممکن کلاس نمیرفتم

اگرم واقعا لازم بود یه درسو حضوری میرفتم

امسال کلی دبیر عوض کردم اونم همه انلاین

هیچی به هیچی

قطعا برمیگشتم عقب یه دبیر حتی شده سطح متوسط حضوری پیدا میکردم به جای مجازی