2733
2739

اقا من تازه تو‌شرکت کاله استخدام شدم هفته پیش یه اقایی ازم مصاحبه مرد سمتش رو دقیقا نمیدونم مدیرعامل نبود شاید مسئول منابع انسانی بود یا همچین چیزی

طب کارمو گرفتم و مدارکمو کامل کردم بردم براشون یارو روز اول گفت لطفا هرکدوم از مدارکو که اوردید شرکت تحویل دادید به قسمت استخدامی به منم زنگ بزنید بگید من هماهنگ باشم باهاتون.

امروز اخرین مدرکو بردم که از شنبه شروع کنم به کار تلفنی زنگ زدم گفتم خواستم اطلاع بدم تکمیل شد تشکر کرد موقع خداحافظی خدا بکشتم گفتم خدانگهدار عزیزم خدافظ😭😭

یارو مرد گنده زن و بچه داره اینم بگم خیلی وقت نداشت انگار سرش شلوغ بود برا همین سر سری و تندتند خدافظی کردم اخرشو، خدافظ عزیزم خدانگهدار رو گفتم اصن درجا قطع کردم، قبلش با دوستم که خانمه حرف زدم هنوز تو دهنم مونده بود اه خدایا الان چکار کنم دفعه بعد که دیدمش چی بگم؟ مامانم میگه نه بابا یارو فهمیده هول شدی فکر بد نمیکنه 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ن بابا اشکال نداره 

حالا این خوبه 

من به همکار شوهرم پشت تلفن گفتم فدات خدافظ🤐🤐🤐🤐ینی اون لحظه میخاستم بمیرم 

مادرشوهرم کنارم بود

ولی اصلااا ب روم نیورد🤐😂

البته اون آقا هم سن بابامه عاااا

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

من به دوست اکسم گفتم عشقم چون قبلش به اکسم گفته بودم عشقم تو دهنم مونده بود🤣🤣وای اکسم بعد رفتن دوستش یکی خوابوند تو گوشم که دیگ از اونموقع من هیچوقت اینو به کسی نگفتم🥲😂

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂

پیام بده ماجرا رو بگو

یا ب روی خودت نیار‌

نمی‌دونم واقعا خیلی سخته

منم ی بار مشاوره درسی بهم گفت عکستو‌ بفرست (میخواست بنر بزنه )

منم دوتا عکس اشتباهی فرستادم

یکیش عکس سه در چهار بود ک باید همونو‌ می‌فرستادم 

اون یکی رو اشتباها عکس خودم تو تولد رو فرستاده بودم و اصلا متوجه نشده بودم، وقتی ک دیدم سین کرده و جواب نداده رفتم نگاه کردم دیدم چه خاکی تو سرم ریختم 🙂🙂🙂

تازه من مذهبی ام و مشاورمم‌ ی آقای ۲۴ ساله بود

تا ی مدت همش خودخوری میکردم کم کم از سرم افتاد 

ن بابا اشکال نداره  حالا این خوبه  من به همکار شوهرم پشت تلفن گفتم فدات خدافظ🤐🤐🤐🤐ینی ...

ای وای خدا نیاره😭😭😂‌

مامانم هی از صبح داره میخنده هی من عصبی میشم 

اینم ۳۸ سالش ایناس منم ۲۳ سالمه اصن نمیدونم برم بگم ببخشید بهت گفتم عزیزم؟😐😐😂

2706