2737
2734

بچه ها بخدا من حواسم نبود داشتم وارد سایت میشدم اشتباهی شمارمو زدم ، خدا شاهده الان دستام داره مبلرزه دارم گریه میکنم.... به قرآن حلال نمیکنم اون مرد که ن اون بیشرفی که به من زنگ زد ايشالا به خاک سیاه بشینه به حق فاطمه زهرا .... بخدا راضی نیستم اون عوضی که شمارمو برداشته به حق امام حسین عزیزش بمیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای جدی میگی چ‌زود برداشتن منم تاپیکتو دیدم.....برات ناراحت شدم.....اسنقد بعضیا فرصت طلب و بی ناموسن ک حد نداره....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2738
واااای جدی میگی چ‌زود برداشتن منم تاپیکتو دیدم.....برات ناراحت شدم.....اسنقد بعضیا فرصت طلب و بی نام ...

چیشده؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
عزیزم انقدر‌ نفرین نکن ب خودت برمیگرده دقیقا بگو چ اتفاقی افتاده کمکت‌ کنیم

بخدا دارم گریه میکنم حالم خوب نیست .... داشتم وارد حساب کاربریم میشدم که وارد سایت بشم تاپیک بزنم یه لحظه حواسم پرت شد فکر کردم وارد نشدم که اشتباهی تو تاپیک به جای مشکلم شمارمو وارد کردم ... الان تاپیک رو نی نی بار ترکوند ولی زنگ میزنن مزاحم میشن

نفرین نکن کلی انرژی منفی داره 

هر کی مزاحم شد بلاکش کن تمام

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
چیشده؟

یچاره اشتباهی شمارشو تاپیک زده بود سریع هم ترکوندنش ولی مث اینکه ی عده سودجو مزاحمش شدن

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706