2733
2739

خرج خانوادشو میده وسایل خونه ما هنوز دوره عقدیم 

خونمون نصفه مونده پول درست کردنشو نداریم!

تا حالا نشده یبار چیز بیخودی ازش بخام همیشه گفتم فلان مقدار پول داری گقته نه که تموم شده!

واقعااا بازار یه مانتوی گرون نخریدم همیشه درکش کردم همیشه یادم نمیاد توی فشار بزارمش شده لباسشو خودم خریدم بابام خریده میگم خرج خانوادتو نده میگه چی میشه مگه اگه بدم میگم وضعمون بده میگه نترس برشکست نمیشم با این حرفاش کم کم حس تنفر میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هزارررر بار تاپیکای این مدلی دیدم همیشه هم زنه دیالوگ معروفش اینه : من درکش کردم ازش هیچی نخواستم 

خب بخواین چرا نخواستین ؟ زنی که خرج داره ارج داره همیشه یادتون باشه

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2731

وا 

نامزد منم خیلییییی کمک میکنه تقریبا نصف خرجشونو میده

بااینکع تو خرج خودمون موندیم

شاید گاهی عصبی بشم ولی حسم بهش ذره ای کم نشده

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵

اشتباه کردی وقتی توقعی نداشته باشی همیشه میگه ندارم ولی اگر داشته باشی ایجور نمیشه مرد هرجوری باهاش رفتار کنی اونجور میشه من ماهی ده تومن برا قر فر خودم میگیرم و هر فصلم لباس کامل کامل میخرم سالی چهار بارم لباس منم تازه ازدوتج کردم

من هزارررر بار تاپیکای این مدلی دیدم همیشه هم زنه دیالوگ معروفش اینه : من درکش کردم ازش هیچی نخواستم ...

احسنت 

مردی ک مطمئن بشه زنش ازش چیزی نمیخاد و ب کم قانعه براش خرج نمیکنه و پوبشو حای دیگ خرج میکنه الان یسریا میان گارد میگیرن ک من پولشو نمیخام خودشو میخام!

2738

اولا که همه اینارا بخودش بگو اون نمیدونه ک داری مراعاتشو میکنی بعدم اشتباه میکنی خرج نمیکنی خرج کن رستوران ببر پول بگیر پس انداز کن بذار بفهمه خرج زندگی تون زیاده و فکراینو کنه ک باید دوریال پس انداز داشته باشم ک بچه بیارم.اینجوری قدر پولاشو میدونه

اولا که همه اینارا بخودش بگو اون نمیدونه ک داری مراعاتشو میکنی بعدم اشتباه میکنی خرج نمیکنی خرج کن ر ...

دقیقا من عقد بودم تمام رستورانهارو گشتم الان شوهرم خودش عادت کرده هفته یه بار رستوران بریم حتما

دقیقا من عقد بودم تمام رستورانهارو گشتم الان شوهرم خودش عادت کرده هفته یه بار رستوران بریم حتما

خب بالاخره اینم خرج زندگیه فکرکنه زیریه سقف هستید خورد وخوراک تون خرج داره دیگه.البته اگه شوهر قدرشناس باشه ک جمع کنه و زندگی شو راه بندازه میشه این خرج تراشی هارا نکرد اما معمولا حالیشون نمیشه