2733
2734
دقیق ١٢روز مونده اره نفس عمیق ک میکشم حالا نه خیلی عمیق ولی ی کوچولو ک نفسامو بیشتراز حالت عادی میک ...

منم دردهردوتاتخمدان رودارم واین دردجدیدکه امروزاومدسراغم ان شاالله هردوموبخیرباردارباشیم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
منم دردهردوتاتخمدان رودارم واین دردجدیدکه امروزاومدسراغم ان شاالله هردوموبخیرباردارباشیم

علایم گیج کننده هستن

چون اقدام خودش کلی علائم داره

حالا حساب کن ما استرسم میدیم ب خودمون

این علائم دو برابر میشن اونوقت فکروخیال میاد سراغمون...

همه گیر دادن به من ک تو حالاحالاها بچه دارنمیشی چون ی خانمی برات طالع دیده ک تو خیلی خیلی دیر بچه دارمیشی اونم ی دختر فقط😄😄حالامن کنار استرس و هزارکوفتوزهرماردیگه

باید نگران جنسیتشم باشم ک اگه خداخواستو پسر شد با پشت دست بزنم تو دهنشون😅😅

بازهرچی خدا بخواد همونه

ایشالله ک خیره 

اول واسه شما و بعد واسه دوستای دیگمون ک چشم ب راهن و دراخر هم منه چشم ب راه....

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایم گیج کننده هستن چون اقدام خودش کلی علائم داره حالا حساب کن ما استرسم میدیم ب خودمون این علائ ...

عزیزم ان شاالله باردارمیشی واصلابه این خرافات وحرفهای مسخره گوش نده بچه دست خداست خودش میخادمیده وان شاالله جلوی همه ی این آدمهاکه بهتون استرس میدن هردوجنسوبده برای منم دعاکنیدیه دختردارم وبه خاطرخودم ودخترم یه دختردیگه میخام بیارم اگه خداراضی باشه وخیرش باشه نه رژیمی گرفتم نه هیچی فقط وفقط دعاشماهم دعاکن گلم منم برات دعامیکنم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
عزیزم ان شاالله باردارمیشی واصلابه این خرافات وحرفهای مسخره گوش نده بچه دست خداست خودش میخادمیده وان ...

میخوام ک گوش نکنم ولی تنها که بشم همه جور افکاری میادسراغم باز میسپارم ب خودش که اول و اخر اونه و تمام

اوخی یه فرشته کوچولو داری توخونه پس

خدابراتون حفظش کنه ایشالله که خدا نگاه ب دلت بکنه و هرچی صلاحته برات رقم بخوره

مرسی عزیزجان

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
2728
من این دردتخمک هاروازوسط سیکل دارم ماهه پیشم داشتم برای همین امیدی ندارم فقط همین دردمقعدبرام تازه و ...

انشالله بارداری

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
میخوام ک گوش نکنم ولی تنها که بشم همه جور افکاری میادسراغم باز میسپارم ب خودش که اول و اخر اونه و تم ...

آمین ممنون عزیزدلم ازخدابرات بهترینهارومیخام

2740

سلام به همتون من تست گرفتم خداروشکرمثبت شدیکیش روژان خودکاری دیشب موقع اذان مغرب روزموعدم بودپنجشبه زدم ودرجاخط اولی رنگ گرفت وهردوتاش پررنگ شدودومی ویور قطره چکانی بودصبح زدمش اونم سره دودقیقه مثبت شدالانم دردپریودی روهم دارم ترشحاتم کم بودخیلی خیلی کم شیری کشدارکمرنگ بودن ولی ازامروزتاامشب غلیظ وشیری یاهمون سفیدرنگ شدن یکم چسپناک بودن اون تیرکشیدن ودرددرمقعدروهنوزدارم ولی زیادنیس کمه ویکسره هم نیس زیرشکم وکمرم هم دردداشت امروزکلاعلائمم همین دردوتیرکشیدن تومقعدوواژن یک روزقبل پری شروع شدوحس بویاییم ارچندروزقباش خیلی قوی شدخارش بدن گرفتم پوستم خشک شدواین خارش بدن شدیدش فقط یکروزبودودمای بدنم بالابودتا۳۷ونیم میرفت دست وپام خیلی سردبودولی بدنم گرم احساس سرمازیاددارم قبل ارموعدهوس لواشک کردم خیلی خودمم تعجب کردم چون اینطوری نبودم تاشب موعدخیلی نفخ داشتم خواب آلودخیلی شدم ویکم میل جنسی داشتم وهنورم کمی دارم وسطای سیکل خودبخودمعدم به هم میریختودل پیچه میگرفتم بعضی وقتاخیلی احساس گرمامیکردم قبل موعدالبته ولی الان فقط سردمه بزاق دهانم زیادشده وتودهانم انگارآفت چیزی میزنه که انگارکمی دردناکه ولی خوب میشن ودرست میشدتخمدانام هردوتاش دردمیکردولی ازروزموعدفقط چپ ولی یکسره نیست تونافم ومعدم یه دردهای کوچولویی میگیره وخوب میشه قبل موعددردوکوفتگی توبدنم داشتم واین بزاق زیاددهان اذیتم میکنه خارشوبدن داشتم ولی بیشترتوسرم خارش دارم 

این عکس واین علائموگفتم تاتاپیکم بی نتیجه نمونه وبااین علائمابتونم شماروهم کمک کرده باشم ان شاالله هرکی میخادخدابهش بده برای منم دعاکنیدنی نیم سالم باشه وبه سلامتی وخوشی بیادبغلم دعاکنیددخترباشه ودخترم خواهرداربشه وخودم صاحب دوتافرشته باشم   

وچندتاعلائم دیگه هم یادم رفت بگم تنگی نفس وتپش قلب وترشحاتم بیشترنخ نخی وکم بودن وتیرکشیدن تومقعدم  امشب شنبه شب یکم داشتم سرگیجه هم قبل موعدداشتم الان ندارم امشب ۲۸موعدهست وچهارهفته شدم روزبونم ودهنم امروزتلخی حس میکردم وخواب آلودگی دارم هنوز

اینم تستام هست تست بزرگه روژان خودکاری موقع اذان مغرب یعنی شب موعد۲۶سیکل زدم درجامثبت شدوپررنگ شدواون یکی تست یونی چک قطره ای صبح روزبعدزدم بعدازدودقیقه هاله انداخت وپررنگ شد

2706