2737
2734
ازچه موقع شروع شدمن فرداموعدمه وامروزاین دردوتجربه کردم

یادم نمیاد عزیزم چون فقط بعضی موقع ها بود البته من قبل موعدم علایم نداشتم همه علایمم از روز موعدم شروع شد

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
من نمیدونستم باردارم و مسافرت بودم از قبل موعدم تا چندوقت بعد موعدم درد داشتم

یعنی عین من بودین دقیقا

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره

دقیقاعین من بودین من صبح دردم شدیدبودبدون دارویی خودش برطرف شدکم کم قطع شد

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2731
ولی من توپریودی نداشتم اصلانمیدونم شایدم عفونت باشه

منم همیشه نداشتم کلا درد واژن و یکی دوبار تو نزدیک پریودم تجربه کردم کلا به علائم توجه نکن تا وقتی چند روز از موعدت رد بشه چون اگه بهش فکر کنی استرس میگیری که این خوب نیست البته انشالله که بارداری

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
یادم نمیاد عزیزم چون فقط بعضی موقع ها بود البته من قبل موعدم علایم نداشتم همه علایمم از روز موعدم شر ...

ببخشین تخمدانهاتون چی هردوتاش دردمیکردیافقط یکی

منم همیشه نداشتم کلا درد واژن و یکی دوبار تو نزدیک پریودم تجربه کردم کلا به علائم توجه نکن تا وقتی چ ...

عزیزم همینکارومیکنم ولی این دردواژن نبودزیادکلاتومقعدبود

2740
ببخشین تخمدانهاتون چی هردوتاش دردمیکردیافقط یکی

من روز پریودم دوتاش ولی بعد موعدم فقط سمت راستم درد میکرد تا این که وقت موعدم رد شد دردم تموم شد

بله عزیزم انشاالله اگه منتظری و نی نی میخوای باردار باشی 

آره گلم برای دختردارشدن اقدام کردم یه دختردارم ولی کارخاص ورژیمی انجام ندادم فقط وفقط دعاوازخودش خاستم

من روز پریودم دوتاش ولی بعد موعدم فقط سمت راستم درد میکرد تا این که وقت موعدم رد شد دردم تموم شد

قبلش دردنداشتین

من امروز موعدمه فقط کمر درد و ترشح زیاد دارم نمیدونم باردارم یانه😢

ان شاالله گلم هردومون بخیرباردارباشیم

ان شاالله گلم هردومون بخیرباردارباشیم

خداکنه🙂من امروز تست میزنم اگه باردار بودم بهت میگم اگه تو باردار بودی هم منو تگ کن

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2706