2733
2734

تاحالاهیچوقت قبل پریوداینونداشتم چندماهه اقدام فرداموعدمه توروخداراهنماییم کنید

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هم آره هم نه

شماتجربشوداشتین برای بارداری یاپریودی؟؟ 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
من موقع بارداری اینجوری بودم

چه موقع قبل موعدمن فرداموعدمه

2738
من اینطوری بودم دردشدید داشتم.حامله بودم

چه موقع گلم قبل موعدت بود

بله من شنیدم امکانش هست

ان شاالله گلم هرچی خیره

شماتجربشوداشتین برای بارداری یاپریودی؟؟ 

بله هم بارداری هم پریودی تو دوتاشم تجربشو داشتم برای همون میگم هم احتمالش هست باردار باشی هم احتمالش هست باردار نباشی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
منم الان باردارم بعضی موقع ها درد دارم تو اون قسمت ولی شدید نیست دردم

ازچه موقع شروع شدمن فرداموعدمه وامروزاین دردوتجربه کردم

بله هم بارداری هم پریودی تو دوتاشم تجربشو داشتم برای همون میگم هم احتمالش هست باردار باشی هم احتمالش ...

ولی من توپریودی نداشتم اصلانمیدونم شایدم عفونت باشه

2706