2733
2739

داشتیم حرف میزدیم طرفم گفت کارمندم نشدی یه وام بگیری من خودم هنوز به خاطر اینکه تو آزمون رد شدم ناراحتم بعد حرفش گریم کرد گفت شوخی کردم تو خودت وجودت نعمته اما من دلم گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بیشعوره من دو روزه خودم دارم میگم به خاطر آزمون دلم گرفتست اینم اینطور میگه

نباید نقطه ضعف نشون بدی 

فکر کنه با خودش که این آزمون برات همه چیزه

هرچند مهمه برات و ناراحتی ولی نباید بروز بدی 

من باشم با خنده میگم آره  یه پسر پولدارم نیست که چشش گشنه نباشه دنبال وام و حقوق زنش نباشه

جواب این خیلی خوبه اسی یاد بگیر اینجوری جواب بدی

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔

بهش بگو یه شوهر پولدارم نداریم دستش جلو زن دراز نباشه مرد باشه مستقل 😏😏

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

طرفتون اگر هنوز دوست پسره و شوهر نیست

یه تجدید نظر توش بکن

اتفاقا کاملا هم جدی گفته!

مرتیکه اویزون😒

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2706