2733
2739

سلام خانما

من چندین سکه پارسیان دارم و یه انگشتر

پول لازمم امروز

کسی که ازش سکه پارسیان میخرم الان پول نداره اگه جای دیگه بفروشمشون ۲ تومن ضرر میبینم چون اینی ک ازش میخرم گرون میفروشه ولی در عوض گرون هم میخره 

از یه طرف طلا پایین اومد نسبت به چند روز پیش ک طلا ۳۹۰۰ بود و الان ۳۵۰۰ قشنگ ۱ تومن ضرر میبینم انگشترو بفروشم

ضرر انگشتر کمتره ولی 

شما بودین جام چکار میکردین

خیلییی ممنون میشم راهنمایی کنین❤️

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستی❤️.                  هُوَ رَبُّ المُستَحیل و انت تبکی عَلَی المُمکن  خدایااز تومعجزه میخواهم معجزه ای بزرگ درحد خدابودنت معجزه ای ک اشک شوقم راجاری کند.  ‌ و امامن نیمه شبی خواهم رفت .. ازجهانی که مال من نیست ..اززمینی که مرابیهوده به آن بسته اند!    ‌ حیف فریادمرا بُغض به یغمابرده!یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضرر انگشتر بیشتره،چون دستمزدش بیشتره.همون پارسیان رو بفروش

یعنی میگی دو تومن ضرر کنم ؟

اخه من خیلی وقته انگشترو خریدم ضررش رو نسبت به چند روز پیش میگم وگرنه بخوام حساب کنم دو برابرش رو قیمتش اومده 

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستی❤️.                  هُوَ رَبُّ المُستَحیل و انت تبکی عَلَی المُمکن  خدایااز تومعجزه میخواهم معجزه ای بزرگ درحد خدابودنت معجزه ای ک اشک شوقم راجاری کند.  ‌ و امامن نیمه شبی خواهم رفت .. ازجهانی که مال من نیست ..اززمینی که مرابیهوده به آن بسته اند!    ‌ حیف فریادمرا بُغض به یغمابرده!یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم!
2731
نمیشه قرض بگیری چند روز دیگ بفروشی؟حیفه از دوجهت ضرر میکنی که🫠

به شدن که میشه

ولی ادمی نیستم که از کسی پولی قرض بگیرم حتی تو بدترین مواقع 

حس میکنم عزت نفسم میاد پایین

اگه می تونی از موسسه قرض الحسنه وام بردار با سود دو درصد یا چهار درصد می دن زود هم میدن  یا از ...

همین امروز پولو میخوام عزیزم

وام که نمیشه

2740