2737
2734
عنوان

چقدر ناراحتم واسه بچهای کنکوری🙁

261 بازدید | 27 پست

خیلی اعصابم خورد میشه وقتی تاپیکاشونو میبینم که استرس دارن خیلیا ناراحتن بابا فدای سرتون اگر خوندین که هیچ نخوندینم فدای سرتون این ماهو برین که اشنا شین با فضاش و تمرکزتونو بزارین رو کنکور تیر 

چند سال دیگه اصلا یادتون نمیاد این روزارو

خودم پارسال کنکوری بودم درک میکنم تاپیکارو میبینم بغضی میشم 🥲

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

کنکور رفته رفته مسخره تر شده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حالم بهم میخوره از تاپیکای کنکوری

من از اینکه اینقدر استرس دارن و ناراحتن خیلی اعصابم خورد میشه ریدم تو این کنکور که این حال بدو به بچها میده

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2738
من فردا میخام شروع کنم تو روخودا بگین میشه قبول شد

چرا نمیشه؟درست بخون هی امروز فردا نکن همینجوری وقت کم هست

اره منم نمیدونم الان میخوان به چه نتیجه ای برسن دقیقا یه دیقه اومدیم اینجا استرس کنکور کوفتی یادمون ...

دلم میخواد خفشون کنم

خودمم کنمور دارم کاش نمیرفتم حتی سر جلسه

کاش کاش

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
عزیزم چی قبول شدی

روانشناسی

اره منم نمیدونم الان میخوان به چه نتیجه ای برسن دقیقا یه دیقه اومدیم اینجا استرس کنکور کوفتی یادمون ...

دقیقااا یه لحظه میایم ک کنکور یادمون بره ،با دیدن تاپیکا بیشتر عصبی میشیم..یکیشون دیشب از درصداش گفته بود..وقتی دیدم گریم گرفت ‌ 

چقد مهربونی ک‌ بغضت میگیره.. من الان واقعا از فشار کنکور نابود شدم

ریدم تو اون کنکور که این همه حس و حال بد میده 

عزیزم شما که انقر مهربونی میشه برای من خیلی دعا کنی که جمعه حداقل درصد مطلوبی کسب کنم؟

خیلی برام دعا کنید

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
2706