2733
2734
نیست عه پس گوگه سبز میگن گوجه کال؟؟؟؟ الوچست

خیر بله میگم گوجه ی کاللللللللل اینا گوجه سبزههههه اصلا الوچه ک اینجور نی 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون بالایی گوجه سبزه اون پایینی گوجه فرنگی نرسیده😐 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2728

برین یه سر به شجره نامه میوه ها بزنین

اسمش الوچه هس. 

زمانی که الوچه تازه تازه وارد بازار میشد مردم اونو به گوجه کال که سبز رنگ و شبیه الوچس، تشبیهش کردن و بهش میگفتن گوجه سبز. 

ولی اسم اصلیش الوچه هس. 

خب الان من بگم آلوچه جای گوجه سبز دقیقا کدوم یکی از دردامون دوا میشه ؟رها کن هم وطن

دردی قرار نیست ازمون دوا بشه قشنگم 

و کل تاپیک ها هم قرار نیست راجب دردامون باشه 

تاپیک رو ترک کن هموطن

خیر بله میگم گوجه ی کاللللللللل اینا گوجه سبزههههه اصلا الوچه ک اینجور نی 

پس چجوریه والا من یه عمر گفتم الوچه بعد بعضی از سر باکلاسی میگفتن گوجه سبز پارسال یکی‌گفت من فکرکردم گوجه میگه سبز نگو الوچه 

اصلا یه چیزی شما بگین گوجه سبز ما میگیم الوچه تمام.

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
2738
پناه بر گاد😐😐 چاقاله میشه زردآلو  وقتی میرسه

الله و اکبرررر 🤣😍😍

کلا به بیبی میوه میگن چاقاله 

چاقاله بادام  آلوچه زرد آلو و غیره 

خواهرر 

پشم تنت چه نرمه    دیشدارادان    
پناه بر گاد😐😐 چاقاله میشه زردآلو  وقتی میرسه

یا ابالفضل.😯 زردالو؟؟؟ مگه چاغاله برسه بادوم درختی نمیشه؟؟ سبز ها چوبی میشن داخلشم میشه مغز بادوم

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔
پس چجوریه والا من یه عمر گفتم الوچه بعد بعضی از سر باکلاسی میگفتن گوجه سبز پارسال یکی‌گفت من فکرکردم ...

اره توافق شد 

شهر ما میگن گوجه سبز 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
دردی قرار نیست ازمون دوا بشه قشنگم  و کل تاپیک ها هم قرار نیست راجب دردامون باشه  تاپیک ...

دوست دارن همیشه درباره دردو بدبختی تاپیک بزنیم اینجور تاپیکا مورد پسندشون نیست 😐

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
2706