2733
2734
عنوان

۴۱ سوره حشر💞💜💕

117 بازدید | 22 پست

به نیت سلامتی و گشایش در کار جمع و حاجت روا شدن

التماس دعا دارم و خیلی دعا میکنم برای همگی(:

من یکی میخونم لطفا تعداد بنویسید زمان تا فردا شب

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
@سکوت_سایه     @جان_و_جهانم   ‍  @نون_بربریییی     ...

سلام عزیزم یدونه خوندم

برا رسیدن ث به ح بخون لطفا 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
با شما ۲۷ تا مونده بله دعا میکنم آمین❤☺

عزیزدلی ممنونم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
الهی همه آرزوها تقدیرتون بشه همیشه راضی باشید شاد بشید❤🤲

حتما دعاگوتون بودم 💕

2706