2733
2734
عنوان

کنکوریا حالتون چطوره ؟😁😍🥹

260 بازدید | 22 پست

کلا هر کاری که کیف میده بکنید

برندارید یهو امروز تصمیم به سالم خوری بگیرید

یا خیلی ژود بخوابید

خیلی طبیعی رفتار کنید کلا

فردا بعد یک ربع اول میبنید واقعا استرس کنکور الکیه

شما فرهنگیان هم ثبت نام کردی؟

در انتظار برف میگویند چیزی که متعلق به تو باشد از کنارت عبور نمیکند..  تصمیم گرفتم بدون نگرانی همه چیو به خدا بسپارم همین..  خدایا سپاسگزارم÷]... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها    به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>   من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فعلا استرس ندارم شاید 6 صبح کمی استرس داشته باشم😂😂

دوست عزیز شما فرهنگیان ثبت نام کردی

در انتظار برف میگویند چیزی که متعلق به تو باشد از کنارت عبور نمیکند..  تصمیم گرفتم بدون نگرانی همه چیو به خدا بسپارم همین..  خدایا سپاسگزارم÷]... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها    به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>   من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^
2738
من اگه بهت بگم روز کنکورم چقدر خوشحال و سر خوش رفتم سر جلسه برگات می‌ریزه 😂

خب شاید خیلی درس خونده بودی و کاملا آماده بودی واسه کنکور میدونستی آزمون رو هم خوب میدی قبول میشی 

من خیلی هیجان دارم 🥲

البته جمعه دارم

خوشاسکوت،فنجان قهوه،میز...خوشا تنها نشستن چون مرغ دریایی که بر چوبکی بال می گشاید. بگذار تا ابد اینجا با اشیای ساده بنشینیم!این فنجان قهوه،این کارد،این چنگال... اشیا در خودشان من مرا می سازند. _ویرجینیا وولف درخواست دوستی قبول نمی کنم 
2706