2737
2739
عنوان

زنایی که میپیچن به پای مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرکسیو ناراحت میکنم ولی خیانتی اتفاق بیفته قطعا جدایی

بیشترم از شریک زندگیم ناراحت میشم چون اونه که باید متعهد به من باشه

اون نباشه از یه دختر غریبه چ انتظاری دارم

2740

حساس نیستم شوهرم از مجردی خیلی به دخترا محل نمیده یا یه بار یکی از دوستاش استوری گذاشته از صحبتاشون بعد دیدم یه دختره کنارش نشست روشو کرد سمت شوهرم (هنوز ازدواج نکرده بودیم) جوری هم نشست که فاق شلوارش معلوم ،شوهرمم به دو ثانیه نکشید پاشد رفت دورترین نقطه نسبت به دختره نشست😆کلا از دخترایی که سبکن و لاس میزنن بدش میاد

من اگه یه همچین اتفاقی تو زندگی شخصی خودم بیوفته اول از همه همچین مردی که هرز میپره رو مث دستمال کثیف مچاله میکنم از زندگیم پرت میکنم بیرون

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

مهم اعتماده🤗من همسرم در طول روز با زنای مختلفی سر کله میزنه حتی میاد ازشون میگه اینقدر بهش اعتماد دارم ک میدونم‌ سمت کسی نمیره کسیم بیاد پسش میزنه جتی گفت میخام برم تایلند با برادرم جاریم گفت نه تایلند جای خوبی نیست ال بل نمیزارم بری ولی من گفتم  اینقدر بهش اعتماد دارم ک حتی اونجاهم بره باز نگران نیستم

ی بار دختر خاهر شوهرم گفت خیلی خوش شانسی گفتم چطور گفت ی بار ی مشتری خانوم اومد قشنگ داشت ب دایی نخ میداد  و نمیدونستن من طبقه بالام و دارم گوش میدم داییم با اینکه حلقه دستش نبود گفت ابجی من متاهلم و زندگیمو دوس دارم اهلش نیستم اونجا بود ک فهمیدم چقدر خوش‌بختی واقعا این دوره مردای سالم گیر میان  مقصر هم هر دوطرفه نمیشه یک طرفه قضاوت کرد

میخام‌بگم مهم طرفه مهم دوس داشتنه وقتی تهعد داشته باشی وقتی اعتماد داشته باشی هیچکس ب چشمش نمیاد

دلیلش واضحه یک اینک فک میکنن الان تو این دوره مردی ک متاهله پول حتما داره ک براشون خرج کنه و مجردا بیشتر آسو پاسن کسی ک نتونه از پس هزینه ها بر بیاد زن نمیگیره این یه دلیلشه دو اینک این مردا راحتتر پا میدن و بخاطر اینک یه آتو دارن ازشون ک میام ب زنت میگم نمیتونن ازشون شکایت و این چیزا کنن بعد اخاذی یکیم از سر حسادت زنانه ک حس میکنن مردی ک یه زن قبولش کرده خوب بوده و چرا مال من نباشه البته این بحث ک مردا بعد ازدواج ک بیشتر طعم رابطه رو چشیدن حریص تر میشن و راحت تر تن میدن ب این چیزا و‌..واقعا کارما بدجور میاد سراغشون تهش

2706