2737
2739

بیشتر هشت لیوان اره همون هشت لیولنم اگ همینجوری بخوری مضره باس بصورت دمنوش اب جوش،یا تو خورشتی سوپی هندونه ای چیزی باشه،چون زیاد خوردن اب سرد باعث افزایش بلغم و همینم علاوه بر بیماری منجر ب چاقی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه چهارتا لطری که زیادنیست. من چندبرابر آب میخورم و اصلا نتیجه خوبی نداشته. رطوبت بدنم بالا رفته و همش شلم انگار توی محیط مرطوبم پادرد میگیرم.دست خودم نیست همش تشنمه و عطش دارم

2728
من دیروز حدود 3 لیتر اب بی دلیل و الکی خوردم شب از معده درد نتونستم بخوابم ایزی

سه لیتر بیشتر از هشت لیوانه؟ 

هشت لیوان اوکی دیگه، بیشترش ویتامینای بدنتو خارج میکنه، سدیم بدنت از دست میره خوب نیست

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2738

عزیزم بله ممکنه خدایی نکرده بخاطر دیابت باشه 

و کلا اب زیادی باعث سرد شدن طبع میشه و طبع و رطوبت بدن زیاد بشه ادم کلی بیماریای دیگ میگیره کنارش

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

عزیزم من اینو قبلا از پزشک پرسیدم، متخصص داخلی

چون من نزدیک ببست لیوان درروز اب میخورم

و چون یه مدت سردرد زیاد میگرفتم یا فشارم میوفتاد میگفتم شاید واسه اونه و بالانس اب و نمکم رو بهم زدم و خونم رقیق شده و اینا ( حرفای غیرتخصصی که توی ذهنم داشتم که ریشه توی مسائل تخصصی و واقعی دارن )

خلاصه ازش که پرسیدم گفت نه مشکلی نداره، اولا اب مصرفی هر شخص با توجه به قد و وزنش تعیین میشه، فرمول هشت لیوان اب برای همه ی ادما غلطه، ممکنه یکی به بیشتراز این مقدار اب نیاز داشته باشه و یکی کمتراز این هم کافی باشه براش

و اینکه مسمومیت با اب تنها زمانی اتفاق میوفته که حجم بالای سه الی چهارلیتر اب رو توی مدت زمان خیلی کوتاهی مثل یک ساعت یکجا مصرف کنید و اونوقت چیزایی مثل کما و اینا واقعیت دارن.

از بابت نمک و اینا هم، نمک مصرفی خیلی مهمه، ولی اینکه اب زیاد میخورم و اون سردرد و ضعف رو دارم ربطی به ابم نداشت وقتی تغذیه ام رو براش شرح دادم و رژیم کم نمک نداشتم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
آزمایش قند دادید

چندساله اینطوری شدم. حدودا ۸سال. ۳سال پیش اخرین بار ازمایش خون دادم قند نداشتم.ولی تازگی نه. خودم شک دارم به دیابت چون نیاز زیادی م به شیرینی جات دارم و بدنم درد میگیره تا یکم قند بخورم

عزیزم اینو هیچوقت یادت نره بدن انسان مثل گل میمونه 

هم آبه زیاد باعث خرابیش و فاسد شدنش میشه 

هم خشکی زیاد همونطور که اگه به یه گل زیاد آب بدی 

میپوسه بدنم همینطوری میشه 

آبه زیاد باعث سردی بیش از حد بدن و غلبه بلغم میشه 

باعث میشه کم کم معدت سرد بشه و غذا رو نتونه خوب برات هضم کنه همه چی به اندازه خوبه 

و اینم بدون بدن هرکس متفاوته ممکنه یکی 8 لیوان آب در روز براش کافی باشه ولی برا یکی دیگه خیلی زیاد باشه و برا یکی م ممکنه کم باشه تو باید به بدنت نگاه کنی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706