2737
2734

دنبالیچه ام استخوان بین باسن ام آسیب دیده به شوخی ۳ تا لگد محکم خورد اون قسمت حالا از ظهر درد میکنه

میترسم شکسته باشه به نظرتون چیکار کنم تا بهتر شه؟🥲🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.

اگر مستقیم به مهره خورده خطر داره. اما به ناحیه ای که گوشت داره بخوره زیاد نگرانی نداره. کلا مثانه و رحم و کلیه اسیب میبینه تو این شوخیا خصوصا بدن خانما... دیکه اصلا  اجازه نده انجام بدن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دنبالچه من الان چنساله بی دلیل درد میکنه . قبلا وقتی خیلی سرپا بودم یا کار زیاد میکردم ولی از وقتی حامله شدم تقریباهمیشه🥲

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
روش نشین تا بهش فشار وارد نشه از دستشویی فرنگی استفاده کن تا کشیده نشه نه نترس نشکسته 

عزیزم برم دکتر به نظرتون یا پمادی چیزی نخرم؟🥲🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
اگر مستقیم به مهره خورده خطر داره. اما به ناحیه ای که گوشت داره بخوره زیاد نگرانی نداره. کلا مثانه و ...

فکنم به مهره خورد عزیزم نمیدونم چیکار کنم الان میترسم همین بدبختی شه برام🥲🥺💚💔

عزیزم برم دکتر به نظرتون یا پمادی چیزی نخرم؟🥲🥺💚💔

دکتر هرجور خودت صلاح میدونی ولی پماد بی فایدس چون ضربه تازه وارد شده درد طبیعیه باشه فقط مراعاتی گفتم بکن

چون خودم دردش کشیدم

خدایا شکرت
2738
دکتر هرجور خودت صلاح میدونی ولی پماد بی فایدس چون ضربه تازه وارد شده درد طبیعیه باشه فقط مراعاتی گفت ...

باشه قربونت بعد من وقتی دراز میکشم حس میکنم باد داره اطرافش به نظرتون تکون نخوره کج شه یا جابجایی داشته باشه بعد و اینکه عزیزم میگم نرم دکتر خودش خوب میشه یا نه؟🥲🥺💚💔

باشه قربونت بعد من وقتی دراز میکشم حس میکنم باد داره اطرافش به نظرتون تکون نخوره کج شه یا جابجایی دا ...

نه حتما ورم داره فک میکنی جابجامیشه 

میگم دکتر هرجور صلاح میدونی یعنی اگر پولش داری برو به هرحال خیالت راحت میشه یه عکسی چیزی میکیره

خدایا شکرت
نه حتما ورم داره فک میکنی جابجامیشه  میگم دکتر هرجور صلاح میدونی یعنی اگر پولش داری برو به هرح ...

عزیزم یعنی برم دکتر فقط عکس بردارم؟

بری بگی درد داره و فلان بنظرم عکس مینویسه

برم دکتر عمومی عزیزم؟ همین درمانگاه منظورمه برم دکتر عمومیش؟ و اینکه قربونت کی برم صبر کنم یا نه برم همین ۱ ۲ روزه🥲🥺💚💔 مطمئنم شکسته یا در رفته یا یه آسیب خیلی بدی بهش وارد شده عزیزم🥲🥺💚💔

برم دکتر عمومی عزیزم؟ همین درمانگاه منظورمه برم دکتر عمومیش؟ و اینکه قربونت کی برم صبر کنم یا نه برم ...

بهتره بری ارتوپد اگر در دسترس نیست برو عمومی ولی تخصص این مشکل ارتوپده نه دیگ اگراخرش میخای بری دکتر چرااولش اینقد درد بکشی برو زودتر

خدایا شکرت
بهتره بری ارتوپد اگر در دسترس نیست برو عمومی ولی تخصص این مشکل ارتوپده نه دیگ اگراخرش میخای بری دکتر ...

ممنون عزیزم دعا کن برام هرچه سریع بهتر بشم و خطری نباشه خیلی ممنون قربونت مهربون🥲🥺💚💔

2706