2737
2734

یک کلیپ دیدم از دکتر خارجی دنیل ایمن  مجری ازش پرسید سوال خانومای باردار اینه چی بخوریم برای هوش بچه ؟ گفتش که تغذیه روی هوش بچه تاثیر داره شصت درصد مغز رو چربی تشکیل میده که باید چربی سالم به جنین برسه گفت اجیل و‌ماهی و مکمل امگا سه؛ دانه ها ؛اووکادو ؛اینا خیلی خوبن برای افزایش هوش جنین و تکامل و رشد مغزش. بعد چند وقت پیش طرف نوشته بود فقط ایرانیای عقب مونده دنبال تغذیه در بارداری هستن بقیع کشورا می‌دونن فقط ژنتیک تاثیر داره

تغذیه روی هوش جنین بسیار تاثیر داره محیط تاثیر داره مثلا شما کم کاری تیروئیدمشکلات تیروییدی که در بارداری درمان نشه  باعث کندذهنی جنین میشه یا سردی زیاد باعث کم هوشی یا خیلی مواد روی تکامل مغز جنین تاثیر میزارن پس ژنتیک تنها عامل نیست دوستان 

به هیچ وجه تغذیه روی زیبایی یا هوش تاثیر ندارع !!! هوش و قیافه فقط ژنتیک  تغذیه فقط برا ...

هوش نمیتونم قطعی بگم

ولی روی زیبایی ۹۹درصد ممیز۹۹صدم درصد چرته

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ وجه تغذیه روی زیبایی یا هوش تاثیر ندارع !!! هوش و قیافه فقط ژنتیک  تغذیه فقط برا ...

یکم وقت بزارید آموزش های قبل باراداری یاد بگیرین اون موقع میفهمید حتی نور اتاق همبستری وخوردن سیر و پیاز تو همون زمان روی بچه اثر داره چ برسه ب تغذیه ...

کلا ده ساعت طول میکشه 

استاد محمد شجاعی فایل قبل بارداری از سایتش بگیرید و گوش بدید 

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 
2728
من تو بارداری خیلییی چیزای ترش خوردم...از اول تا آخرش لیمو ترش میخوردم همه میگفتن خیلی سیاه میشه بچت ...

من مامانم سر خاهرم خیلی خیار میخورده

خاهرش قدش ۱۷۷ 

همه میگن خیار درازه واسه این دخترت بلند شدا😂😂😂

ژنتیک مهم ترین عامل هست ولی عوامل محیطی مثل تغذیه.  عدم استرس . ..... تاثیر گذار هست  . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2740
منم حدود ۱۰ کیلو کم کردم .خیلی خوبه که ورم کنی سنگین نمیشی

دکتر گفت انشالا خیره

خیلی ترسیدم گفتم نکنه چیز بدی باشه

من سر بچه اولمم اصلا ورم نکردم تا ۷ ماهگی فقط ۴ کیلو اضافه کردم

جدا پس شما از دکتر من که رفتم بهم گفته حتما ماهی بخور برای هوش بچت بیشتر علم داری و از دکتر دنیل ایمن این نظر شما کاملا اشتباه هست دوست عزیز. 

هوش نمیتونم قطعی بگم ولی روی زیبایی ۹۹درصد ممیز۹۹صدم درصد چرته

نه روی اونم میزاره البته اگر ژنش رو داشته باشی نوشته بود که هر ژن چند الل داره  مثلا رنگ چشمی که شما داری در زمانی که در شکم مادر بودی به شما نزدیک شونزده ژن رسیده ولی فقط یکیش فعال شده بقیه خاموش شدن تغذیه کاری می‌کنه که اون ژن خاموش شما روشن بشه ولی اگر ژن خاموش نداشته باشی نمیشه مثلا سیاه پوستها ندارن ژن سفید هر چیم بخورن سفید نمیشن  

نه دیگه نشد اگر تو قبول داری روی هوش و زیبایی تاثیر نداره روی رشد و پوست هم تاثیری نباید داشته باشه 

2706