2733
2739
عنوان

کسی هست متاهل و درونگرا باشه؟

205 بازدید | 19 پست

رودروایسی هم نداشته باشه؟

میخوام نطرتونو بدونم ک توی زندگی مشترک هفته ای یه بار ب فامیل هم دیگه سر بزنیم کافیه؟

بعد توی فک و فامیل با کسی صمیمی نیستم احساس میکنم همسرم فکر بدی درموردم میکنه ک حالا یا اجتماعی نیستم یا هرجی

خب خوشم نمیاد ازشون یکی بگه اشکالی نداره اگ با کسی در ارتباط نباشی تنها باشی فقط شوهرو داشته باشی و خانواده ها 

فقط نگران روابط بچه های ایندمم ک تنها باشن کسی دورشون نباشه 

کورد نیستم :) 

تو اینده منی

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم  و مجرد 

اساس میکنم ازدواج کنم اصلا نمیتونم با فامیلش ارتباط برقرار کنم

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
2731
منم همینم  و مجرد  اساس میکنم ازدواج کنم اصلا نمیتونم با فامیلش ارتباط برقرار کنم

با سوهرت حرف بزن خب بگو من نمیتونم تیلی صمیمی باسمو رغتو امد کنم

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
واقعا چ اصراریه که به فامیل سر بزنی اصلا؟😐😐

اینجوری خیلی تنها میشیم وگرن خودمم دوس دارم اصن کارب ب کسی نداشنه باشم 

ولی ادم برا غم و شادیاش فامیل درجه یک و دو رو میخواد 

کورد نیستم :) 
2738

من متاهلم و درونگرا خیلی درکت میکنم

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم

خداروشکر همسرم میگه بهتر ک رفت امد نداریم زندگیمون بدون حاشیس 

این ملت غیور ایران منتظر ی تلنگرن از طرف  از ی کاه کوه میسازن 

حتی با خاهر برادرشم دفت اومد نداریم جز دعوتی چیزی باشه فامیل ک جای خود دارد

عزیز درونگرایی چه ربطی داره به اینکه میگید از فامیل خوشم نمیاد ... 

درون‌گرا علاقه ای به روابط گسترده نداره اما آدم خشمگین و طلبکار از دیگران بدش میاد ...

شما اول حال خودتو با دیگران خوب کن بعد  ازدواج کن که به مشکل برنخوری ... 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706