2733
2734

کامنت بزارید میخونم برای حاجت روایی شما عزیزان🌹🌹🌹

برا حاجت منم دعا کنید ممنونم🌻🍀🌻

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم به نیت حاجت دلت ودوستان شرکت کننده در تاپیک آیت الكرسی میخونم 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔

برای عافیت خانوادم 🙏❤️

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

برای امضام لطفا💔

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2740
توروخدا برا منم دعا کن خدا جواب این اشک هامو بده  منم برات میخونم انشالله حاجت رواشی

برات دعا میکنم سره نماز که به حاجتت برسی🤲🏻 توهم ایت الکرسی برام بخون که از سر درگمی دربیام ویه تصمیم درست برای زندگیم بگیرم وحالم خوب شه💚🥺

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
برات دعا میکنم سره نماز که به حاجتت برسی🤲🏻 توهم ایت الکرسی برام بخون که از سر درگمی دربیام ویه تصم ...

عزیزم التماس دعا.برات آیت الکرسی خوندم خدا راهو نشونت بده

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
2706