2737
2739

روانیم کرده.. کم خونی شدید داره هرروز خون دماغ میشه رنگش زرد زرد هزارتا درمان کردیم جواب نداد بشدددددددددددددددددددددددددت بدغذاس. مدرسه میره صبونه نمیخوره خوراکی میزارم همونطوری برمیگردونه.هرهفته مریض بینیش آویزون هزار تا مشکل دیگه هم هست اگه بگم حتما یه آشنا منو می‌شناسه خسته شدم.. همه میدونن من چقدر صبورم ولی دیگه کشش ندارم میترسم غر بزنم خدا قهرش بگیره ولی نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم. بخدا انقد منو اذیت کرده دوست ندارم دومی رو بیارم 

عزیزم 

دکتر بردی؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خب بچه هست

بدنش ضعیفه

چیکار کنه طفلی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2738

برای اشتهاش دارو دادین؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706