2737
2739
عنوان

دوستام بیرون رفتن به من نگفتن بیا

100 بازدید | 5 پست

حوصله م سر رفته ساعت ۶ میخواستن برن

امروز داشتن برنامه ریزی میکردن

منم یدفعه شنیدم که میخوان بیرون برن اونا فهمیدن من متوجه شدم ولی چیزی نگفتن که بیا بریم

به نظرتون خودم باید بهشون میگفتم منم میام؟آخه حس بدی میگرفتم خودم بهشون میگفتم یکم مغرورم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه خوب شد نگفتی دیگه بهشون اهمیت نده سعی کن با کسایی اشنا بشی ک الویتشون باشی

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
منظورت دوست سابقت؟ اویزون نباش

اکیپ ۶ و۷ نفره ایم

نه خب منم دیگه برام مهم نیستن اگه میخواستم آویزون باشم اصرار میکردم که منم باخودشون ببرن

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟