2733
2739
عنوان

یخچال سفید بهتره یا سیلور؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4191 بازدید | 253 پست
سرو صداش زیاده یا کم  خوب سرد میکنه یا نه  بوی وسایل بهم انتقال پیدا میکنه یا نه ممنون ...

هیچ سروصدایی نداره تهویه هوا داره نگران بو نباش در ضمن هوشمندم هستن امکان اتصال ب اینترنت داری داخلشون یه دوربین داره میتونی هنگام خرید داخل یخچالتو ببینی و چیزهایی ک لازم داری بخری دلیل قیمت یچالهتی ساید بخاطر اپشنهای زیادی ک داره ولی یه عده دوست دارن فریزرشون بزرگتر باشه دوقلو ترجیح میدن

سرو صداش زیاده یا کم  خوب سرد میکنه یا نه  بوی وسایل بهم انتقال پیدا میکنه یا نه ممنون ...

تهویه هوا داره  هوشمندم هستن امکان اتصال ب اینترنت داری داخلشون یه دوربین داره میتونی هنگام خرید داخل یخچالتو ببینی و چیزهایی ک لازم داری بخری دلیل قیمت یچالهتی ساید بخاطر اپشنهای زیادی ک داره ولی یه عده دوست دارن فریزرشون بزرگتر باشه دوقلو ترجیح میدن در ضمن سرو صدام ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
واقعیتش من سالی دو ماه توخونه ی خودم هستم یک ماه توعید دوماه هم آخرای تابستون ،چون تازه عزوسی هم گرف ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی برام ❤️❤️❤️❤️ ان شاالله خوشبخت بشی 

اشکال نداره چند سال دیگه عوض میکنی نگران نباش 

سمت ما یخچال با پسره 

برای من یه یخچال اشغال خریدن همیشه غم رو دلم بود 

تا خرابم نشد عوض نکردم 

الان دوساله یه یخچال خوب گرفتم بالا پایین 

الان اسنوا شرایطش خوبه دلم ساید میخواد 

من ظرفشویی و لبایشوییم رو یکسال نیس عوض کردم رنگشون سفیدن مجبورم یخچال رو هم سفید بگیرم 

چون ذاتن ادمیم وسواس دارم به ترکیب رنگ قرینه بودن وسایل 

ذهنم خیلی نکته بینه .اگر مثلا سیلور بخرم تا سال ها باید بشینم گریه کنم و غمش رو به دلم بخرم

هیچ سروصدایی نداره تهویه هوا داره نگران بو نباش در ضمن هوشمندم هستن امکان اتصال ب اینترنت داری داخلش ...

بنظرم به جای کیسه فیریزر که این همه به طبیعت اسیب میزنه 

از ظرف درب دار مخصوص فریزر استفاده کنیم بهتر نیس 

میشوری دوباره استفاده میکنی خرابم نمیشه 

اگر از این ظرفا بچینیم رو هم کلی وسایل جا میشه 

من ساید ندارم از شما دارم مشورت میگیرم 

یخچال خودم بالا پایینه کشو های فریزر حالت شیب داره 

من کیسه فریزر استفاده میکنم هیچوقت مرتب و خط کشی شده نیس😮‍💨 من ذهنم همیشه درگیره اینه که دوقلو مثل کشو میریزن رو هم داخل مرتب نیس ولی ساید با ظرف مخصوص درب دار با نظم و زیبا دیده میشه 

نظرتون؟

بنظرم به جای کیسه فیریزر که این همه به طبیعت اسیب میزنه  از ظرف درب دار مخصوص فریزر استفاده کن ...

اگ اینکارو کنی ک خیلی بهتره مرتب چیده میشینه وقتی هم میخای یخچال تمیز کنی سریع کارت پیش میره دستمال میکشی دوباره سریع میچینی من از کیسه فریزر استفاده نمیکنم من تو ظرف میچینم اصلا هم بهم نمیخوره

اگ اینکارو کنی ک خیلی بهتره مرتب چیده میشینه وقتی هم میخای یخچال تمیز کنی سریع کارت پیش میره دستمال ...

اینطوری جای کمتری هم میگیره مواد من حتی میوه و سبزی هم تو ظرف میچینم بعد میزارم تو یخچال حتی پنیر و ماست عادت کردم بدم میاد همینطوری بزارم تو یخچال

اگ اینکارو کنی ک خیلی بهتره مرتب چیده میشینه وقتی هم میخای یخچال تمیز کنی سریع کارت پیش میره دستمال ...

من یخچال ک خریدم کلی از این ظرفا رنگ طوسیشو خریدم یکم هزینه برداشت ولی همیشه یخچالم تمیز و مرتبه حتی همسرم چیزی برمیداره دوبارع مثل خودم میچینه میدونه حساسم😂مخصوصا وقتی مهمون میاد موقع میز جمع کردن چیزی میخواد بره تو یخچال جلو مهمون خجالت نمیکشی😂

2706